LH US EQUITY FUND-ASSF 

฿10,26
0
-฿0,02-0,21%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
12,94
52-týždňové minimum
9,87
Objem obchodov
-
Priem. objem
-
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Show more...
CEO

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti LH US EQUITY FUND-ASSF?
Aktuálna cena akcie 0P0001SJ6K.FUND je ฿10,26 THB — za posledných 24 hodín klesla o -0,21%. Vývoj ceny akcie spoločnosti LH US EQUITY FUND-ASSF môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti LH US EQUITY FUND-ASSF?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze Funds sa akcie spoločnosti LH US EQUITY FUND-ASSF obchodujú pod tickerom 0P0001SJ6K.FUND.
Rastie cena akcií spoločnosti LH US EQUITY FUND-ASSF?
Akcie 0P0001SJ6K.FUND oproti minulému týždňu vzrástli o +0,86%, za mesiac klesli o -9,27% a spoločnosť LH US EQUITY FUND-ASSF za posledný rok zaznamenala pokles o -17,46%.
Do akého sektora patrí LH US EQUITY FUND-ASSF?
LH US EQUITY FUND-ASSF pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť LH US EQUITY FUND-ASSF uskutočnila split akcií?
Spoločnosť LH US EQUITY FUND-ASSF v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.