20 Microns 

₹201,63
5
-₹2,24-1,1% Tuesday 09:59

Štatistiky

Denné maximum
206,99
Denné minimum
198,14
52-týždňové maximum
263,99
52-týždňové minimum
129,61
Objem obchodov
156 781
Priem. objem
366 577
Trhová kap.
7,11B
Pomer P/E
10,69
Dividendový výnos
0,62%
Dividenda
1,25

Nadchádzajúce

Dividendy

0,62%Dividendový výnos
Aug 25
₹1,25
Jul 24
₹1,25
Aug 23
₹0,75
Mar 20
₹0,60
Sep 18
₹0,35
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
18,56%
Rast za 1 rok
N/A

Výsledky hospodárenia

14MayOčakávané
Q3 2022
Q4 2022
Q1 2023
Q2 2023
Q3 2023
Q4 2023
Q1 2024
999
333
-333
-999
Očakávané EPS
N/A
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

7,06%Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
14,32BTržby
1,01BČistý zisk

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú 20MICRONS.NSE. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

20 Microns Limited vyrába a obchoduje mikronizované priemyselné minerály a špecializovanú chémiu primárne v Indii a na medzinárodnej úrovni. Spoločnosť ponúka priemyselné minerály, ako napríklad uhličitan vápenatý, talk, hydratovaný a kalcinovaný kaolín, kremeľ, mica, guľová hlina, baryт, červený oxid, feldspat, bentonit, dolomit, hydratovaný sodno-vápenatý alumino silikát, perlit, ramming mass, silica, wollastonit a grafit, ako aj silikátové, bielice, diatomit a fuller earth. Poskytuje tiež funkčné aditíva a špecializovanú chémiu, vrátane oxidu magnatnatého, oxidu zinočitého, oxidu titaničitého, polvzdžineného ekologického zeleného plniva, výkonných minerálnych aditív, organických jiel, mullitu, absorbentov, bieleho pigmentového opačného činidla, voskov a voskových aditív, upravených kaolínov, matovacích činidiel, fumovaného a zrážaného silikátu, organických jiel, modifikátorov reológie, retardérov plameňa a tlmiev dymu, aktivátorov, buff TiO2, syntetického siarczanu báričnatého a barytu; ako aj produkty 20MCC a MinFert. Služby poskytuje priemyslu farieb a povlakov, odlievaniu, ropnému a plynovému priemyslu, petrochemickému, papierenskému a obalovému, materiálom pre trenie, textúrovým farbám, starostlivosti o ústnu dutinu, inkustáciám a pigmentom, filtrovaciemu priemyslu, mazivám, plastom a polymérom, zváracím elektródam, krmivám pre zvieratá, brzdovým kompozitom, kožníctvu, textilnému priemyslu, detersentom a mydlám, papieru, gume, kozmetike a starostlivosti o osobnú hygienu, keramike, lepidlám a tmelom, batériám a palivovým článkom, drátom a káblom, práškovým povlakom, stavebníctvu, stavebným materiálom, vrtaniu ropných studní, agrochemikálie a valcovňictvu a ďalším odvetviam. Spoločnosť 20 Microns Limited bola založená v roku 1987 a má sídlo v meste Vadodara v Indii.
Show more...
CEO
Mr. Rajesh Chandresh Parikh
Zamestnanci
411
Krajina
India
ISIN
INE144J01027

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti 20 Microns?
Aktuálna cena akcie 20MICRONS.NSE je ₹201,63 INR — za posledných 24 hodín klesla o -1,1%. Vývoj ceny akcie spoločnosti 20 Microns môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti 20 Microns?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NSE (India) sa akcie spoločnosti 20 Microns obchodujú pod tickerom 20MICRONS.NSE.
Rastie cena akcií spoločnosti 20 Microns?
Akcie 20MICRONS.NSE klesli oproti predchádzajúcemu týždňu o -4,66%, mesačná zmena predstavuje nárast o +2,13% a za posledný rok spoločnosť 20 Microns zaznamenala pokles o -20,4%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti 20 Microns?
Aktuálne má spoločnosť 20 Microns trhovú kapitalizáciu 7,11B
Aké boli tržby spoločnosti 20 Microns za minulý rok?
Tržby spoločnosti 20 Microns za posledný rok predstavujú 14,32B INR.
Aký je čistý zisk spoločnosti 20 Microns za minulý rok?
Čistý zisk 20MICRONS.NSE za posledný rok predstavuje 1,01B INR.
Vypláca 20 Microns dividendy?
Áno, dividendy 20MICRONS.NSE sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 1,25 INR. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0,62%.
Koľko má 20 Microns zamestnancov?
Ku dňu júla 29, 2026 má spoločnosť 411 zamestnancov.
Do akého sektora patrí 20 Microns?
20 Microns pôsobí v sektore Materials.
Kedy spoločnosť 20 Microns uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti 20 Microns sa uskutočnil januára 28, 2013 v pomere 2:1.
Kde má 20 Microns sídlo?
20 Microns má sídlo v meste Vadodara, India.