Funshine Culture GroupLtd. 

¥29,14
0
+¥1,01+3,59%piatok 07:04

Štatistiky

Denné maximum
29,9
Denné minimum
26,52
52-týždňové maximum
33,56
52-týždňové minimum
22,35
Objem obchodov
5 967 364
Priem. objem
3 034 900
Trhová kap.
5,49B
Pomer P/E
212,41
Dividendový výnos
0,72%
Dividenda
0,21

Nadchádzajúce

Dividendy

0,72%Dividendový výnos
5/2026
¥0,21
5/2025
¥0,21
5/2024
¥0,43
6/2022
¥0,05
4/2021
¥0,71
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
-21,72%
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
N/A

Výsledky hospodárenia

29. 10.Očakávané
Q1 2024
Q2 2024
Q3 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q1 2026
Ďalej
999
333
-333
-999
Očakávané EPS
N/A
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

-7,27%Zisková marža
Stratová
2020
2021
2022
2023
2024
2025
228,08MTržby
-16,59MČistý zisk

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Funshine Culture Group Co Ltd sa špecializuje na poskytovanie komplexného kreatívneho dizajnu, prenájmu a leasingu vybavenia a inžinierskych riešení pre širokú škálu umeleckých a kultúrnych podujatí. Spoločnosť ponúka rozsiahlu škálu služieb, ktoré zahŕňajú všetko od počiatočného plánovania podujatí, umeleckej konceptualizácie a návrhu pódium až po výstavbu mestskej krajinnej architektúry, integráciu pokročilých osvetľovacích a audio systémov a špičkovú multimediálnu produkciu. Poskytuje tiež odborné znalosti v oblasti riadenia živých vystúpení, rozvoja kultúrneho cestovného ruchu a všeobecného podnikového riadenia, spolu s možnosťami prenájmu osvetľovacieho, video a zvukového vybavenia. Svedomuje sa divadelným a umelníckym priestorom doma i v zahraničí, pričom jej portfólio zahŕňa podporu podujatí, ako sú koncerty, konferencie, divadelné produkcie, umelecké výstavy, spomínkové ceremónie a literárne festivaly. Spoločnosť bola založená v roku 2002 a predtým sa volala Beijing FengShangShiJi Culture Media Co., Ltd., až kým sa v máji 2021 nepremenovala na Funshine Culture Group Co Ltd. Jej operácie majú sídlo v Pekingu v Číne.
Zobraziť viac
CEO
Xiaolan Sha
Zamestnanci
283
Krajina
Čína
ISIN
CNE100004744

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Funshine Culture GroupLtd.?▼
Aktuálna cena 300860.SZ je ¥29,14 CNY — za posledných 24 hodín vzrástla o +3,59%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Funshine Culture GroupLtd. môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Funshine Culture GroupLtd.?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze Shenzhen Stock Exchange sa akcie spoločnosti Funshine Culture GroupLtd. obchodujú pod tickerom 300860.SZ.
Rastie cena akcií spoločnosti Funshine Culture GroupLtd.?▼
Akcie 300860.SZ oproti minulému týždňu klesli o -2,96%, za mesiac klesli o -0,55% a za posledný rok akcie Funshine Culture GroupLtd. vzrástli o +7,53%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Funshine Culture GroupLtd.?▼
Aktuálne má spoločnosť Funshine Culture GroupLtd. trhovú kapitalizáciu 5,49B
Kedy Funshine Culture GroupLtd. zverejní najbližšie výsledky?▼
Funshine Culture GroupLtd. zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa 29. októbra 2026.
Aké boli tržby spoločnosti Funshine Culture GroupLtd. za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti Funshine Culture GroupLtd. za posledný rok predstavujú 228,08M CNY.
Aký je čistý zisk spoločnosti Funshine Culture GroupLtd. za minulý rok?▼
Čistý zisk 300860.SZ za posledný rok predstavuje -16,59M CNY.
Vypláca Funshine Culture GroupLtd. dividendy?▼
Áno, dividendy 300860.SZ sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,21 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0,72%.
Koľko má Funshine Culture GroupLtd. zamestnancov?▼
Ku dňu 25. októbra 2026 má spoločnosť 283 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Funshine Culture GroupLtd.?▼
Funshine Culture GroupLtd. pôsobí v sektore Communication.
Kedy spoločnosť Funshine Culture GroupLtd. uskutočnila split akcií?▼
Posledný split akcií spoločnosti Funshine Culture GroupLtd. sa uskutočnil 17. mája 2024 v pomere 1.4:1.
Kde má Funshine Culture GroupLtd. sídlo?▼
Funshine Culture GroupLtd. má sídlo v meste Beijing, Čína.