Capital Asset Planning 

¥854
3
+¥1+0,12% 06:16 Dnes

Štatistiky

Denné maximum
855
Denné minimum
853
52-týždňové maximum
930
52-týždňové minimum
727
Objem obchodov
3 200
Priem. objem
6 147
Trhová kap.
4,92B
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
3,04%
Dividenda
26

Nadchádzajúce

Dividendy

3,04%Dividendový výnos
9/2026
¥16
6/2026
¥11
12/2025
¥10
6/2025
¥9
12/2024
¥8
10-ročný rast
-39,03%
5-ročný rast
21,06%
3-ročný rast
25,99%
Rast za 1 rok
44,44%

Výsledky hospodárenia

12. 11.Očakávané
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Q2 2026
Ďalej
-11
10
30
50
Očakávané EPS
N/A
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

4,15%Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
9,69BTržby
401,82MČistý zisk

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

株式会社キャピタル・アセット・プランニング, založená v Osake v Japonsku v roku 1990, poskytuje služby systémovej integrácie doma i v zahraničí. Spoločnosť vyvíja špecializované aplikačné systémy na mieru pre poskytovateľov životného poistenia, ktoré zahŕňajú návrh poistiek, procesy vydávania, zákaznícke informačné portály na správu vzťahov a širší vývoj webových a PC systémov. Taktiež vytvára sofistikované nástroje pre životné plánovanie, odhadovanie štátnych dôchodkov a simulácie dôchodkových scenárov. Pre banky a obchodné spoločnosti ponúka komplexné systémy uľahčujúce predaj investičných fondov priamo na pobočkách, životného a individuálneho dôchodkového poistenia, spolu s riešeniami pre návrh portfólia, výber jednotlivých akcií, šírenie informácií pre účastníkov dôchodkových plánov s definovanou príspevkovou zložkou a prognózy budúceho správy fondov. Kľúčovým produktom je ich cloudová platforma Wealth Management Workstation (WMW), integrovaný systém na správu aktív, ktorý podporuje aj ich služby v oblasti plánovania dedičstva pre finančných odborníkov. Okrem toho spoločnosť poskytuje vzdelávanie v oblasti finančného plánovania, ktoré pokrýva témy ako teórie portfólia a životného poistenia, nehnuteľnosti a private banking vrátane daňového práva, a vyvíja a distribuuje súvisiaci vzdelávací obsah.
Zobraziť viac
CEO
Masakazu Kitayama
Zamestnanci
387
Krajina
Japonsko
ISIN
JP3244420000

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Capital Asset Planning?▼
Aktuálna cena 3965.TSE je ¥854 JPY — za posledných 24 hodín vzrástla o +0,12%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Capital Asset Planning môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Capital Asset Planning?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze Tokyo Stock Exchange sa akcie spoločnosti Capital Asset Planning obchodujú pod tickerom 3965.TSE.
Rastie cena akcií spoločnosti Capital Asset Planning?▼
Akcie 3965.TSE oproti minulému týždňu vzrástli o +0%, za mesiac klesli o -3,94% a za posledný rok akcie Capital Asset Planning pridali +6,75%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Capital Asset Planning?▼
Aktuálne má spoločnosť Capital Asset Planning trhovú kapitalizáciu 4,92B
Kedy Capital Asset Planning zverejní najbližšie výsledky?▼
Capital Asset Planning zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa 12. novembra 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Capital Asset Planning za minulý štvrťrok?▼
Zisk na akciu pri 3965.TSE za posledný štvrťrok bol 11 JPY, zatiaľ čo odhad bol N/A JPY, čo predstavuje prekvapenie vo výške N/A. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A JPY.
Aké boli tržby spoločnosti Capital Asset Planning za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti Capital Asset Planning za posledný rok predstavujú 9,69B JPY.
Aký je čistý zisk spoločnosti Capital Asset Planning za minulý rok?▼
Čistý zisk 3965.TSE za posledný rok predstavuje 401,82M JPY.
Vypláca Capital Asset Planning dividendy?▼
Áno, dividendy 3965.TSE sa vyplácajú polročné. Posledná dividenda na akciu predstavovala 15,5 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 3,04%.
Koľko má Capital Asset Planning zamestnancov?▼
Ku dňu 19. októbra 2026 má spoločnosť 387 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Capital Asset Planning?▼
Capital Asset Planning pôsobí v sektore Technology.
Kedy spoločnosť Capital Asset Planning uskutočnila split akcií?▼
Posledný split akcií spoločnosti Capital Asset Planning sa uskutočnil 26. februára 2019 v pomere 2:1.
Kde má Capital Asset Planning sídlo?▼
Capital Asset Planning má sídlo v meste Kita, Japonsko.