Ameris Bancorp 

$91,65
45
+$1,39+1,54% 20:00 Dnes
+$0,00+0%20:01Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
92,31
Denné minimum
89,08
52-týždňové maximum
92,31
52-týždňové minimum
64,64
Objem obchodov
554 463
Priem. objem
530 375
Trhová kap.
6,17B
Pomer P/E
14,31
Dividendový výnos
0,89%
Dividenda
0,81

Nadchádzajúce

Dividendy

0,89%Dividendový výnos
Jul 26
$0,20
Apr 26
$0,20
Jan 26
$0,20
Oct 25
$0,20
Jul 25
$0,20
10-ročný rast
10,31%
5-ročný rast
5,92%
3-ročný rast
10,06%
Rast za 1 rok
N/A

Výsledky hospodárenia

23JulOčakávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Ďalej
1,14
1,31
1,49
1,66
Očakávané EPS
1.661213
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

32,49%Zisková marža
Zisková
2017
2018
2019
2020
2021
2022
1,07BTržby
346,54MČistý zisk

Odporúčania analytikov

91,25Priemerná cieľová cena
Najvyšší odhad je 98,00.
Na základe 5 hodnotení za posledných 6 mesiacov. Nejde o investičné odporúčanie.
Kúpiť
40%
Držať
60%
Predať
0%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú ABCB. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Ameris Bancorp pôsobí ako holdingová banková spoločnosť pre Ameris Bank, ktorá poskytuje rôzne bankové služby maloobchodným a komerčným zákazníkom. Funguje prostredníctvom štyroch segmentov: bankové divízie, retailnej hypotekárnej divízie, divízie skladového financovania a divízie prémiového financovania. Spoločnosť ponúka komerčné a maloobchodné bežné účty, úrokované spoриčské účty, peniaze na tržiskách (money market), individuálne dôchodkové účty a termínované vklady. Poskytuje tiež komerčné nehnuteľné informácie, rezidenčné hypotekárne úvery, poľnohospodárske, komerčné a priemyselné úvery; spotrebiteľské úvery, vrátane úverov na vylepšenie domácnosti a úverov na domový kapitál, ako aj úvery zabezpečené spoриčskými účtami a osobné úverové linky. Okrem toho spoločnosť iniciuje, spravuje a poskytuje služby pri komerčných poistných prémiových úveroch, úveroch na financovanie vybavenia a úveroch malých podnikov. Dalej prevádzkuje plnohodnotné domáce bankové pobočky a pobočky pre hypotekárnu a úverovú produkciu. Ameris Bancorp bol založený v roku 1971 a má sídlo v Atlante, Georgia.
Show more...
CEO
Mr. James B. Miller Jr.
Zamestnanci
2750
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US03076K1088

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Ameris Bancorp?
Aktuálna cena ABCB je $91,65 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +1,54%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Ameris Bancorp môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Ameris Bancorp?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti Ameris Bancorp obchodujú pod tickerom ABCB.
Rastie cena akcií spoločnosti Ameris Bancorp?
Akcia ABCB vzrástla oproti minulému týždňu o +2,61%, za mesiac si pripísala +10,17% a za posledný rok akcie spoločnosti Ameris Bancorp vzrástli o +38,21%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Ameris Bancorp?
Aktuálne má spoločnosť Ameris Bancorp trhovú kapitalizáciu 6,17B
Kedy Ameris Bancorp zverejní najbližšie výsledky?
Ameris Bancorp zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa júla 23, 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Ameris Bancorp za minulý štvrťrok?
Zisk na akciu pri ABCB za posledný štvrťrok bol 1,63 USD, zatiaľ čo odhad bol 1,55 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške +4,87%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti Ameris Bancorp za minulý rok?
Tržby spoločnosti Ameris Bancorp za posledný rok predstavujú 1,07B USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti Ameris Bancorp za minulý rok?
Čistý zisk ABCB za posledný rok predstavuje 346,54M USD.
Vypláca Ameris Bancorp dividendy?
Áno, dividendy ABCB sa vyplácajú štvrťročně. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,2 USD. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0,89%.
Koľko má Ameris Bancorp zamestnancov?
Ku dňu júla 01, 2026 má spoločnosť 2 750 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Ameris Bancorp?
Ameris Bancorp pôsobí v sektore Finance & Payments.
Kedy spoločnosť Ameris Bancorp uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti Ameris Bancorp sa uskutočnil apríla 01, 2005 v pomere 6:5.
Kde má Ameris Bancorp sídlo?
Ameris Bancorp má sídlo v meste Atlanta, Spojené štáty.