GraniteShares Gold Trust 

$39,76
161
+$0,23+0,58% 20:00 Dnes
-$0,02-0,05%23:17Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
39,77
Denné minimum
39,75
52-týždňové maximum
54,63
52-týždňové minimum
32,23
Objem obchodov
3 224
Priem. objem
-
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nákladový pomer

0,18%
0%
1%+
Ročný poplatok, ktorý platíte správcovskej spoločnosti fondu za správu svojej investície. Čím nižšia je nákladovosť fondu, tým lepšie. Nejde o investičné odporúčanie.

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú BAR. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

BAR investuje priamo do fyzického zlata uloženého v londýnskom trezore pod správou ICBC Standard Bank. Štruktúra grantor trustu chráni investorov, keďže správcovia nemôžu požičiavať zlaté ingoty. Keďže BAR drží fyzické zlaté ingoty, investori môžu očakávať, že fond bude úzko sledovať cenu spotovej ceny zlata. Okrem toho fond poskytuje expozíciu, ktorá je v podstate identická so zavedenými konkurentmi, ako sú GLD a IAU. Ako pri všetkých fondoch fyzického zlata, akékoľvek dlhodobé zisky povedú k významným daňovým povinnostiam, keďže BAR je považovaný za zberateľskúது položku. Pri porovnávaní podobných fondov by investori mali brať do úvahy aspekty, ako sú vydavateľ fondu, správca trustu, lokalita trezoru a celkové obchodné náklady.
Show more...
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US38748G1013

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti GraniteShares Gold Trust?
Aktuálna cena BAR je $39,76 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +0,58%. Vývoj ceny akcie spoločnosti GraniteShares Gold Trust môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti GraniteShares Gold Trust?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti GraniteShares Gold Trust obchodujú pod tickerom BAR.
Rastie cena akcií spoločnosti GraniteShares Gold Trust?
Akcie BAR oproti minulému týždňu vzrástli o +1,27%, za mesiac klesli o -9,84% a za posledný rok akcie GraniteShares Gold Trust pridali +20,74%.
Do akého sektora patrí GraniteShares Gold Trust?
GraniteShares Gold Trust pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť GraniteShares Gold Trust uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti GraniteShares Gold Trust sa uskutočnil marca 11, 2019 v pomere 10:1.