JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity 

$138,53
84
+$0,00+0% Thursday 19:59
+$0,00+0%Thursday 22:30Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
138,8
Denné minimum
137,81
52-týždňové maximum
140,7
52-týždňové minimum
113,43
Objem obchodov
301 629
Priem. objem
190 512
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
0,99%
Dividenda
1,37

Nadchádzajúce

Nákladový pomer

0,02%
0%
1%+
Ročný poplatok, ktorý platíte správcovskej spoločnosti fondu za správu svojej investície. Čím nižšia je nákladovosť fondu, tým lepšie. Nejde o investičné odporúčanie.

Dividendy

0,99%Dividendový výnos
Sep 26
$0,35
Jun 26
$0,34
Mar 26
$0,29
Dec 25
$0,39
Sep 25
$0,34
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
7,97%
3-ročný rast
6,3%
Rast za 1 rok
2,21%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú BBUS. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

Držané pozice

Regióny

Sektory

O aplikácii

Tento burzový fond (ETF) sleduje referenčný index zložený primárne z akcií obchodovaných na burze v USA. Index využíva metodiku váženia podľa trhovej kapitalizácie voľne obchodovaných akcií (free-float market capitalization), pričom si za cieľ odhaduje pokrytie 85 % celkovej trhovej hodnoty v rámci svojho univerza, so silným dôrazom na veľké a stredne veľké korporácie. Fond sa zaväzuje držať aspoň 80 % svojich celkových investícií v komponentoch tohto podkladného indexu.
Show more...
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US46641Q3992

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity?▼
Aktuálna cena BBUS je $138,53 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +0%. Vývoj ceny akcie spoločnosti JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze BATS sa akcie spoločnosti JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity obchodujú pod tickerom BBUS.
Rastie cena akcií spoločnosti JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity?▼
Akcia BBUS vzrástla oproti minulému týždňu o +0,54%, za mesiac si pripísala +0,29% a za posledný rok akcie spoločnosti JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity vzrástli o +16,19%.
Vypláca JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity dividendy?▼
Áno, dividendy BBUS sa vyplácajú štvrťročně. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,35 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0,99%.
Do akého sektora patrí JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity?▼
JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity pôsobí v sektore Finance & Payments.
Kedy spoločnosť JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity uskutočnila split akcií?▼
Posledný split akcií spoločnosti JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity sa uskutočnil marca 03, 2004 v pomere 15:1.
Kde má JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity sídlo?▼
JPMorgan BetaBuilders U.S. Equity má sídlo v meste New York, Spojené štáty.