Bangkok Land Public Company 

฿0,5700
21
-฿0,01-1,72% 04:52 Dnes

Štatistiky

Denné maximum
0,58
Denné minimum
0,56
52-týždňové maximum
0,77
52-týždňové minimum
0,4
Objem obchodov
16 284 955
Priem. objem
40 462 256
Trhová kap.
9,89B
Pomer P/E
17,67
Dividendový výnos
2,16%
Dividenda
0,01

Nadchádzajúce

Dividendy

2,16%Dividendový výnos
Aug 26
฿0,01
Aug 25
฿0,01
Aug 24
฿0,01
Aug 22
฿0,03
Aug 21
฿0,03
10-ročný rast
-15,83%
5-ročný rast
-16,06%
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
25%

Výsledky hospodárenia

8NovOčakávané
Q1 2022
Q2 2022
Q3 2022
Q4 2022
Q1 2023
Q2 2023
Q3 2023
-0
0,02
0,04
0,07
Očakávané EPS
N/A
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

8,95%Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
8,23BTržby
736,55MČistý zisk

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú BLAND.BK. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Bangkok Land Public Company Limited sa angažuje v oblastiach rozvoja nehnuteľností, výstav a konvencií, predaja potravín a nápojov, ako aj v hotelových a vzdelávacích investíciách v Thajsku. Funguje prostredníctvom segmentov Real Estate Business; Retail Business; Exhibition Center Business; a Other Service. Spoločnosť vyvíja rezidenčné nehnuteľnosti, ako sú rodinné domy, radové domy a kondomínia; a komerčné nehnuteľnosti, vrátane obchodných domov, vysokých kancelárskych budov, nákupných komplexov a komunitných a maloobchodných centier. Poskytuje tiež služby v oblasti vzdelávania, financovania, riadenia projektov, správy a údržby budov, prenájmu nehnuteľností a služieb investičných trustov v oblasti nehnuteľností (REIT). Okrem toho prevádzkuje hotely, výstavné centrá a konferenciačné priestory a pôsobí ako správca REIT. Spoločnosť Bangkok Land Public Company Limited bola založená v roku 1973 a sídli v Nonthaburi v Thajsku.
Show more...
CEO
Shui Pang Kanjanapas
Zamestnanci
3122
Krajina
Thajsko
ISIN
TH0285B10Z08

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Bangkok Land Public Company?
Aktuálna cena akcie BLAND.BK je ฿0,57 THB — za posledných 24 hodín klesla o -1,72%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Bangkok Land Public Company môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Bangkok Land Public Company?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze Thailand Exchange sa akcie spoločnosti Bangkok Land Public Company obchodujú pod tickerom BLAND.BK.
Rastie cena akcií spoločnosti Bangkok Land Public Company?
Akcie BLAND.BK oproti minulému týždňu klesli o -6,67%, za mesiac klesli o -5,08% a za posledný rok akcie Bangkok Land Public Company vzrástli o +5,66%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Bangkok Land Public Company?
Aktuálne má spoločnosť Bangkok Land Public Company trhovú kapitalizáciu 9,89B
Aké boli tržby spoločnosti Bangkok Land Public Company za minulý rok?
Tržby spoločnosti Bangkok Land Public Company za posledný rok predstavujú 8,23B THB.
Aký je čistý zisk spoločnosti Bangkok Land Public Company za minulý rok?
Čistý zisk BLAND.BK za posledný rok predstavuje 736,55M THB.
Vypláca Bangkok Land Public Company dividendy?
Áno, dividendy BLAND.BK sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,01 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 2,16%.
Koľko má Bangkok Land Public Company zamestnancov?
Ku dňu septembra 21, 2026 má spoločnosť 3 122 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Bangkok Land Public Company?
Bangkok Land Public Company pôsobí v sektore Real Estate.
Kedy spoločnosť Bangkok Land Public Company uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti Bangkok Land Public Company sa uskutočnil mája 16, 2013 v pomere 3.97:2.97.
Kde má Bangkok Land Public Company sídlo?
Bangkok Land Public Company má sídlo v meste Nonthaburi, Thajsko.