CNB Financial Corp (PA) 

$24,94
21
+$0,09+0,36% Wednesday 17:34
+$0,00+0%Wednesday 20:00Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
24,85
Denné minimum
24,85
52-týždňové maximum
25,44
52-týždňové minimum
23,57
Objem obchodov
130
Priem. objem
1 447
Trhová kap.
738,95M
Pomer P/E
7,75
Dividendový výnos
7,14%
Dividenda
1,78

Nadchádzajúce

Dividendy

7,14%Dividendový výnos
Jun 26
$0,45
Mar 26
$0,45
Dec 25
$0,45
Sep 25
$0,45
May 25
$0,45
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
N/A

Výsledky hospodárenia

21JulOčakávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Ďalej
0,57
0,67
0,78
0,88
Očakávané EPS
0.85
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

28,46%Zisková marža
Zisková
2017
2018
2019
2020
2021
2022
218,26MTržby
62,11MČistý zisk

Odporúčania analytikov

34,33Priemerná cieľová cena
Najvyšší odhad je 35,00.
Na základe 3 hodnotení za posledných 6 mesiacov. Nejde o investičné odporúčanie.
Kúpiť
33%
Držať
67%
Predať
0%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú CCNEP. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

CNB Financial Corporation funguje ako materská spoločnosť pre CNB Bank a ponúka komplexný súbor bankových a finančných služieb. Jej rozmanité klientstvo zahŕňa individuálnych zákazníkov, komerčné podniky, vládne agentúry a inštitucionálne organizácie. Banka poskytuje rôzne možnosti vkladov, ako sú bežné, spoриčné a termínované vkladové účty. Okrem toho ponúka širokú škálu úverových produktov, vrátane nehnuteľnostných, komerčných, priemyselných, rezidenčných a spotrebiteľských úverov, spolu so sériou ďalších špecializovaných finančných ponúk. Okrem základnej bankovej činnosti spoločnosť poskytuje aj služby v oblasti správy majetku a aktív. Tie zahŕňajú správu dôverníckych fondov a pozostatkov, správu dôchodkových plánov a zamestnaneckých benefitov a všeobecné poradenské služby v oblasti bohatstva. Ďalšie činnosti zahŕňajú investovanie do dlhových aj vlastného kapitálu, distribúciu tretích dôchodkových a poistných produktov a poskytovanie malých ne zabezpečených úverov, ako aj zabezpečených úverov krytých primárne vozidlami a vybavením. K 8. februáru 2022 tvorila operačnú sieť CNB Financial Corporation dedikovanú divíziu súkromného bankovníctva, tri pobočky pre spracovanie úverov, jedno drive-up zariadenie a 45 plnohodnotných pobočiek nachádzajúcich sa v štátoch Pennsylvania, Ohio, New York a Virginia. Spoločnosť bola založená v roku 1865 a má sídlo v meste Clearfield, Pennsylvania.
Show more...
CEO
Mr. Michael D. Peduzzi CPA
Zamestnanci
769
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US1261282065

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti CNB Financial Corp (PA)?
Aktuálna cena CCNEP je $24,94 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +0,36%. Vývoj ceny akcie spoločnosti CNB Financial Corp (PA) môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti CNB Financial Corp (PA)?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti CNB Financial Corp (PA) obchodujú pod tickerom CCNEP.
Rastie cena akcií spoločnosti CNB Financial Corp (PA)?
Akcia CCNEP vzrástla oproti minulému týždňu o +0%, za mesiac si pripísala +1,05% a za posledný rok akcie spoločnosti CNB Financial Corp (PA) vzrástli o +1,8%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti CNB Financial Corp (PA)?
Aktuálne má spoločnosť CNB Financial Corp (PA) trhovú kapitalizáciu 738,95M
Kedy CNB Financial Corp (PA) zverejní najbližšie výsledky?
CNB Financial Corp (PA) zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa júla 21, 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti CNB Financial Corp (PA) za minulý štvrťrok?
Zisk na akciu pri CCNEP za posledný štvrťrok bol 0,88 USD, zatiaľ čo odhad bol 0,8 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške +10,46%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti CNB Financial Corp (PA) za minulý rok?
Tržby spoločnosti CNB Financial Corp (PA) za posledný rok predstavujú 218,26M USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti CNB Financial Corp (PA) za minulý rok?
Čistý zisk CCNEP za posledný rok predstavuje 62,11M USD.
Vypláca CNB Financial Corp (PA) dividendy?
Áno, dividendy CCNEP sa vyplácajú štvrťročně. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,45 USD. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 7,14%.
Koľko má CNB Financial Corp (PA) zamestnancov?
Ku dňu júla 02, 2026 má spoločnosť 769 zamestnancov.
Do akého sektora patrí CNB Financial Corp (PA)?
CNB Financial Corp (PA) pôsobí v sektore Finance & Payments.
Kedy spoločnosť CNB Financial Corp (PA) uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti CNB Financial Corp (PA) sa uskutočnil mája 24, 2004 v pomere 2.5:1.
Kde má CNB Financial Corp (PA) sídlo?
CNB Financial Corp (PA) má sídlo v meste Clearfield, Spojené štáty.