Chimera Investment 

$22,37
1684
+$0,10+0,43%utorok 19:59
-$0,08-0,36%utorok 20:10Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
22,46
Denné minimum
22,2
52-týždňové maximum
24,86
52-týždňové minimum
21,27
Objem obchodov
11 600
Priem. objem
29 845
Trhová kap.
1,87B
Pomer P/E
32,2
Dividendový výnos
10,93%
Dividenda
2,44

Nadchádzajúce

Dividendy

10,93%Dividendový výnos
9/2026
$0,61
6/2026
$0,61
3/2026
$0,61
12/2025
$0,63
9/2025
$0,65
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
-16,36%
3-ročný rast
-25,75%
Rast za 1 rok
-5,82%

Výsledky hospodárenia

29. 10.Očakávané
Q4 2025
Q1 2026
Q2 2026
Ďalej
0,45
0,48
0,51
0,54
Očakávané EPS
0,453333
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

-Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
0Tržby
144,47MČistý zisk

Odporúčania analytikov

$14,00Priemerná cieľová cena
Najvyšší odhad je ⁦14,00⁩.
Na základe 2 hodnotení za posledných 6 mesiacov. Nejde o investičné odporúčanie.
Kúpiť
0%
Držať
100%
Predať
0%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú CIM-PB. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Chimera Investment Corporation je interným spravovaný REIT, ktorého hlavným obchodným cieľom je poskytovať atraktívne výnosy s ohľadom na rizikový profil a distribuovateľný príjem prostredníctvom investičného výkonu naviazaneho na základné faktory hypotekového úverovania. Prostredníctvom svojich platforiem pre hypotekárne pôžičky, správu investícií a poradenské služby pôsobí spoločnosť ako plne integrovaný hypotekárny podnik, ktorý vytvára, spravuje a investuje do diverzifikovaného portfólia hypotekárnych aktív. Spoločnosť investuje, priamo alebo nepriamo, vo všeobecnosti s využitím pákového efektu v širokom spektre hypotekárnych aktív, vrátane rezidenčných hypotekárnych úverov, Non-Agency RMBS, Agency RMBS, Agency CMBS, MSRs, podnikateľských a investičných úverov, vrátane RTLs, a iných aktív súvisiacich s nehnuteľnosťami.
Zobraziť viac
CEO
Phillip John Kardis
Zamestnanci
423
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US16934Q4064

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Chimera Investment?▼
Aktuálna cena CIM-PB je $22,37 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +0,43%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Chimera Investment môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Chimera Investment?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze XNYS sa akcie spoločnosti Chimera Investment obchodujú pod tickerom CIM-PB.
Rastie cena akcií spoločnosti Chimera Investment?▼
Akcie CIM-PB oproti minulému týždňu vzrástli o +3,71%, za mesiac klesli o -5,57% a spoločnosť Chimera Investment za posledný rok zaznamenala pokles o -7,41%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Chimera Investment?▼
Aktuálne má spoločnosť Chimera Investment trhovú kapitalizáciu 1,87B
Kedy Chimera Investment zverejní najbližšie výsledky?▼
Chimera Investment zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa 29. októbra 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Chimera Investment za minulý štvrťrok?▼
Zisk na akciu pri CIM-PB za posledný štvrťrok bol 0,46 USD, zatiaľ čo odhad bol 0,54 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške -14,42%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti Chimera Investment za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti Chimera Investment za posledný rok predstavujú 0 USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti Chimera Investment za minulý rok?▼
Čistý zisk CIM-PB za posledný rok predstavuje 144,47M USD.
Vypláca Chimera Investment dividendy?▼
Áno, dividendy CIM-PB sa vyplácajú štvrťročně. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,61 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 10,93%.
Koľko má Chimera Investment zamestnancov?▼
Ku dňu 21. októbra 2026 má spoločnosť 423 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Chimera Investment?▼
Chimera Investment pôsobí v sektore Real Estate.
Kedy spoločnosť Chimera Investment uskutočnila split akcií?▼
Posledný split akcií spoločnosti Chimera Investment sa uskutočnil 22. mája 2024 v pomere 1:3.
Kde má Chimera Investment sídlo?▼
Chimera Investment má sídlo v meste NEW YORK, Spojené štáty.