Chemring Group 

$7,21
346
+$0,03+0,35% 19:04 Dnes

Štatistiky

Denné maximum
7,18
Denné minimum
7,18
52-týždňové maximum
9,15
52-týždňové minimum
5,82
Objem obchodov
100
Priem. objem
1 525
Trhová kap.
1,96B
Pomer P/E
30,96
Dividendový výnos
1,51%
Dividenda
0,11

Nadchádzajúce

Dividendy

1,51%Dividendový výnos
Sep 26
$0,04
Apr 26
$0,07
Sep 25
$0,04
Apr 25
$0,07
Sep 24
$0,03
10-ročný rast
11,39%
5-ročný rast
15,34%
3-ročný rast
15,67%
Rast za 1 rok
5,43%

Výsledky hospodárenia

2JunOčakávané
Q3 2023
Q1 2024
Q1 2024
Q3 2024
Q1 2025
Q3 2025
Q1 2026
0
4,17
8,33
12,5
Očakávané EPS
6.168192900041622
Skutočný EPS
6.168192900041622

Finančné údaje

9,31%Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
684,86MTržby
63,77MČistý zisk

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú CMGMY. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Chemring Group PLC pôsobí ako špecializovaný globálny dodávateľ, ktorý poskytuje sofistikované prot措施 (countermeasures), pokročilé senzorové technológie a energetické riešenia pre sektory letectva, obrany a bezpečnosti. Spoločnosť má významnú medzinárodnú prítomnosť s prevádzkami v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve, Nórsku, Austrálii a na ďalších globálnych trhoch. Jej podnikanie je rozdelené do dvoch hlavných divízii: Sensors & Information a Countermeasures & Energetics. Segment Sensors & Information sa zameriava na vývoj a výrobu zariadení na detekciu výbušných nebezpečenstiev, identifikáciu chemických a biologických hroziek, nasadzovanie elektronických prot措施 a poskytovanie technológií ochrany sietí. Naopak, divízia Countermeasures & Energetics poskytuje komplexnú škálu produktov, vrátane expendable countermeasures pre letecké, morské a pozemné platformy; zariadenia poháňané nábojnicami a pohonnými látkami; pyrotechnické mechanizmy nevyhnutné pre vypúšťanie a nasadzovanie satelitov; rôzne komponenty rakiet; separačné podsystémy; aktuátory; širokú škálu energetických materiálov a systémy úniku a bezpečnosti pre posádky lietadiel. Spoločnosť bola založená v roku 1905 a má sídlo v meste Romsey v Spojenom kráľovstve.
Show more...
CEO
Michael Ord
Zamestnanci
2672
Krajina
Spojené kráľovstvo
ISIN
US1638671040
WKN
000A1JRKK

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Chemring Group?
Aktuálna cena CMGMY je $7,21 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +0,35%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Chemring Group môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Chemring Group?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze OTC Link sa akcie spoločnosti Chemring Group obchodujú pod tickerom CMGMY.
Rastie cena akcií spoločnosti Chemring Group?
Akcie CMGMY oproti minulému týždňu klesli o -4,19%, mesačná zmena je pokles o -9,37% a za posledný rok spoločnosť Chemring Group zaznamenala pokles o -1,3%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Chemring Group?
Aktuálne má spoločnosť Chemring Group trhovú kapitalizáciu 1,96B
Kedy Chemring Group zverejní najbližšie výsledky?
Chemring Group zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa decembra 15, 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Chemring Group za minulý štvrťrok?
Zisk na akciu pri CMGMY za posledný štvrťrok bol 0,08 USD, zatiaľ čo odhad bol 0,08 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške +0%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti Chemring Group za minulý rok?
Tržby spoločnosti Chemring Group za posledný rok predstavujú 684,86M USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti Chemring Group za minulý rok?
Čistý zisk CMGMY za posledný rok predstavuje 63,77M USD.
Vypláca Chemring Group dividendy?
Áno, dividendy CMGMY sa vyplácajú polročné. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,07 USD. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 1,51%.
Koľko má Chemring Group zamestnancov?
Ku dňu septembra 04, 2026 má spoločnosť 2 672 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Chemring Group?
Chemring Group pôsobí v sektore Manufacturing.
Kedy spoločnosť Chemring Group uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti Chemring Group sa uskutočnil marca 29, 2011 v pomere 5:4.
Kde má Chemring Group sídlo?
Chemring Group má sídlo v meste Romsey, Spojené kráľovstvo.