Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z 

$34,16
1
+$0,51+1,52%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
39,37
52-týždňové minimum
30,81
Objem obchodov
-
Priem. objem
0
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
8,67%
Dividenda
2,96

Nadchádzajúce

Dividendy

8,67%Dividendový výnos
11/2026
$2,96
11/2025
$2,96
12/2024
$0,58
1/2024
$0,02
12/2023
$0,33
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
137,15%
Rast za 1 rok
413,17%

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Zobraziť viac
CEO
Krajina
Spojené štáty

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z?▼
Aktuálna cena FAOSX je $34,16 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +1,52%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NASDAQ sa akcie spoločnosti Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z obchodujú pod tickerom FAOSX.
Rastie cena akcií spoločnosti Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z?▼
Akcie FAOSX vzrástli oproti predchádzajúcemu týždňu o +0%, mesačná zmena predstavuje nárast o +0% a za posledný rok akcie spoločnosti Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z zaznamenali pokles o -12,05%.
Vypláca Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z dividendy?▼
Áno, dividendy FAOSX sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 2,96 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 8,67%.
Do akého sektora patrí Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z?▼
Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť Fidelity Advisor Overseas Fund Class Z v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.