Fidelity Growth Company Fund 

$57,59
110
-$0,67-1,15%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
59,18
52-týždňové minimum
42,06
Objem obchodov
-
Priem. objem
0
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
4,13%
Dividenda
2,38

Nadchádzajúce

Dividendy

4,13%Dividendový výnos
Dec 25
$2,38
Dec 24
$3,58
Dec 24
$3,58
Dec 23
$1,22
Dec 22
$1,62
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
N/A

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú FDGRX. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Tento fond primárne alokuje svoj kapitál do bežných akcií, pričom sa zameriava konkrétne na spoločnosti, ktoré manažér investícií považuje za disponujúce vynikajúcim rastovým potenciálom, bežne označované ako "growth stocks". Jeho portfólio zahŕňa cenné papiere zo spoločností sídliaucich v USA aj na medzinárodnej úrovni. Investičné rozhodnutia sú riadené prísnou fundamentálnou analýzou, pri ktorej poradca hodnotí finančnú stabilitu emitenta, jeho konkurenčnú pozíciu v rámci odvetvia a aktuálne trhové a ekonomické podmienky.
Show more...
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US3162001040

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Fidelity Growth Company Fund?
Aktuálna cena akcie FDGRX je $57,59 USD — za posledných 24 hodín klesla o -1,15%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Fidelity Growth Company Fund môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Fidelity Growth Company Fund?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti Fidelity Growth Company Fund obchodujú pod tickerom FDGRX.
Rastie cena akcií spoločnosti Fidelity Growth Company Fund?
Akcie FDGRX oproti minulému týždňu vzrástli o +1,53%, za mesiac klesli o -2,44% a za posledný rok akcie Fidelity Growth Company Fund pridali +35,7%.
Vypláca Fidelity Growth Company Fund dividendy?
Áno, dividendy FDGRX sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 2,38 USD. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 4,13%.
Do akého sektora patrí Fidelity Growth Company Fund?
Fidelity Growth Company Fund pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť Fidelity Growth Company Fund uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti Fidelity Growth Company Fund sa uskutočnil augusta 10, 2018 v pomere 10:1.