Fidelity Advisor Diversified Stock Fund 

$37,44
3
-$0,26-0,69%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
37,7
52-týždňové minimum
30,79
Objem obchodov
-
Priem. objem
0
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
12,73%
Dividenda
4,77

Nadchádzajúce

Dividendy

12,73%Dividendový výnos
Dec 25
$2,31
Dec 24
$4,80
Dec 24
$4,80
Dec 23
$0,95
Dec 22
$2,11
10-ročný rast
40,48%
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
-51,99%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú FDTCX. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Show more...
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US3161276049

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Fidelity Advisor Diversified Stock Fund?
Aktuálna cena akcie FDTCX je $37,44 USD — za posledných 24 hodín klesla o -0,69%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Fidelity Advisor Diversified Stock Fund môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Fidelity Advisor Diversified Stock Fund?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NASDAQ sa akcie spoločnosti Fidelity Advisor Diversified Stock Fund obchodujú pod tickerom FDTCX.
Rastie cena akcií spoločnosti Fidelity Advisor Diversified Stock Fund?
Akcia FDTCX vzrástla oproti minulému týždňu o +1,24%, za mesiac si pripísala +1,24% a za posledný rok akcie spoločnosti Fidelity Advisor Diversified Stock Fund vzrástli o +9,57%.
Vypláca Fidelity Advisor Diversified Stock Fund dividendy?
Áno, dividendy FDTCX sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 2,31 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 12,73%.
Do akého sektora patrí Fidelity Advisor Diversified Stock Fund?
Fidelity Advisor Diversified Stock Fund pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť Fidelity Advisor Diversified Stock Fund uskutočnila split akcií?
Spoločnosť Fidelity Advisor Diversified Stock Fund v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.