Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K 

$16,46
0
-$0,24-1,44%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
17,22
52-týždňové minimum
14,42
Objem obchodov
-
Priem. objem
0
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
3,37%
Dividenda
0,55

Nadchádzajúce

Dividendy

3,37%Dividendový výnos
5/2026
$0,27
12/2025
$0,29
5/2025
$0,09
5/2025
$0,09
12/2024
$0,21
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
31,11%
3-ročný rast
33,28%
Rast za 1 rok
86,53%

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Zobraziť viac
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US3157955341

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K?▼
Aktuálna cena akcie FHWDX je $16,46 USD — za posledných 24 hodín klesla o -1,44%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NASDAQ sa akcie spoločnosti Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K obchodujú pod tickerom FHWDX.
Rastie cena akcií spoločnosti Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K?▼
Akcie FHWDX oproti minulému týždňu klesli o -0,24%, za mesiac klesli o -2,37% a za posledný rok akcie Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K vzrástli o +10,4%.
Vypláca Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K dividendy?▼
Áno, dividendy FHWDX sa vyplácajú polročné. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,27 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 3,37%.
Do akého sektora patrí Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K?▼
Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť Fidelity Freedom Blend 2050 Fund Class K v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.