Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income 

GBX52,76
9
-GBX0,03-0,06%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
52,54
Denné minimum
52,54
52-týždňové maximum
55,25
52-týždňové minimum
52,54
Objem obchodov
-
Priem. objem
-
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
6,42%
Dividenda
3,39

Nadchádzajúce

Dividendy

6,42%Dividendový výnos
Sep 26
GBX0,84
Jun 26
GBX0,86
Mar 26
GBX0,85
Dec 25
GBX0,85
Sep 25
GBX0,83
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
9,37%
3-ročný rast
6,81%
Rast za 1 rok
-5,23%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú GB00B1TWMY10.FUND. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Cieľom Fondu je generovanie príjmov a rast. Fond je aktívne spravovaný a môže investovať aspoň 80 % do dlhopisov investičného kvality a sub-investičného kvality (korporátnych a vládnych), ktoré sú uvádzané na burze alebo obchodované v krajine OECD. Ide o dlhopisy s úverovým ratingom od národne uznávanej štatistickej ratingovej organizácie (NRSRO) alebo o nedratingované dlhopisy, ktoré manažér považuje za ekvivalentné. Fond bude mať čistú expozíciu voči britskej librale (Sterling) v ύ medida aspoň 80 %.
Show more...
CEO
ISIN
GB00B1TWMY10

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income?
Aktuálna cena akcie GB00B1TWMY10.FUND je GBX52,76 GBX — za posledných 24 hodín klesla o -0,06%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze Funds sa akcie spoločnosti Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income obchodujú pod tickerom GB00B1TWMY10.FUND.
Rastie cena akcií spoločnosti Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income?
Akcie GB00B1TWMY10.FUND oproti minulému týždňu vzrástli o +0,42%, za mesiac klesli o -1,97% a spoločnosť Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income za posledný rok zaznamenala pokles o -3,51%.
Vypláca Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income dividendy?
Áno, dividendy GB00B1TWMY10.FUND sa vyplácajú štvrťročně. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,84 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 6,42%.
Do akého sektora patrí Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income?
Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income uskutočnila split akcií?
Spoločnosť Legal & General Strategic Bond Fund Class I Income v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.