Liontrust MA Blended Moderate A Acc 

£1,9513
0
-£0,00-0,14%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
1,9965
52-týždňové minimum
1,8216
Objem obchodov
-
Priem. objem
-
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
1,98%
Dividenda
0,04

Nadchádzajúce

Dividendy

1,98%Dividendový výnos
1/2026
£0,04
1/2025
£0,03
1/2024
£0,02
1/2023
£0,02
1/2022
£0,01
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
20,22%
3-ročný rast
32,9%
Rast za 1 rok
14,65%

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Fond sa snaží dosiahnuť rast kapitálu a príjem pri úrovni volatility (rizika) pod strednou hodnotou, pričom má rizikový profil 3 v rozsahu od 1 do 7, kde 1 predstavuje najnižšie riziko a 7 najvyššie riziko. Fond je aktívne spravovaný fondom fondov. Fond investuje aspoň 70 % svojich aktív do iných fondov (podkladných fondov), vrátane fondov obchodovaných na burzách (investment trusts a ETF), iných uzavretých fondov a fondov spravovaných ACD alebo jeho spoločníkmi.
Zobraziť viac
CEO
ISIN
GB00B85L1G65

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Liontrust MA Blended Moderate A Acc?▼
Aktuálna cena akcie GB00B85L1G65.LSE je £1,95 GBP — za posledných 24 hodín klesla o -0,14%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Liontrust MA Blended Moderate A Acc môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Liontrust MA Blended Moderate A Acc?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze London Exchange sa akcie spoločnosti Liontrust MA Blended Moderate A Acc obchodujú pod tickerom GB00B85L1G65.LSE.
Rastie cena akcií spoločnosti Liontrust MA Blended Moderate A Acc?▼
Akcie GB00B85L1G65.LSE oproti minulému týždňu klesli o -0,59%, za mesiac klesli o -1,93% a za posledný rok akcie Liontrust MA Blended Moderate A Acc vzrástli o +5,89%.
Vypláca Liontrust MA Blended Moderate A Acc dividendy?▼
Áno, dividendy GB00B85L1G65.LSE sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,04 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 1,98%.
Do akého sektora patrí Liontrust MA Blended Moderate A Acc?▼
Liontrust MA Blended Moderate A Acc pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť Liontrust MA Blended Moderate A Acc uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť Liontrust MA Blended Moderate A Acc v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.