Schroder Global Equity Q1 Acc GBP 

£0,9063
0
-£0,01-0,67%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
0,9319
52-týždňové minimum
0,7786
Objem obchodov
-
Priem. objem
-
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
0,85%
Dividenda
0,01

Nadchádzajúce

Dividendy

0,85%Dividendový výnos
12/2025
£0,01
12/2024
£0,01
12/2023
£0,01
12/2022
£0,00
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
8,57%

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Cieľom fondu je zabezpečiť rast kapitálu vyšší ako index MSCI World (Net Total Return) (GBP) (po odpočítaní poplatkov) v trodom až päťročnom období investovaním do akcií a akciových relatívnych cenných papierov spoločností z celého sveta. Fond sa aktívne spravuje a investuje aspoň 80 % svojich aktív do akcií alebo akciových relatívnych cenných papierov spoločností z celého sveta. Investičný manažér sa snaží identifikovať spoločnosti, o ktorých domnieva, že prinesú budúci rast v ziskoch nad úroveň očakávanú trhom, typicky v horizonte 3 až 5 rokov (toto sa označuje ako „pozitívny rastový rozdiel“).
Zobraziť viac
CEO
ISIN
GB00BJRSVM82

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Schroder Global Equity Q1 Acc GBP?▼
Aktuálna cena akcie GB00BJRSVM82.LSE je £0,91 GBP — za posledných 24 hodín klesla o -0,67%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Schroder Global Equity Q1 Acc GBP môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Schroder Global Equity Q1 Acc GBP?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze London Exchange sa akcie spoločnosti Schroder Global Equity Q1 Acc GBP obchodujú pod tickerom GB00BJRSVM82.LSE.
Rastie cena akcií spoločnosti Schroder Global Equity Q1 Acc GBP?▼
Akcie GB00BJRSVM82.LSE oproti minulému týždňu klesli o -1,77%, za mesiac klesli o -0,18% a za posledný rok akcie Schroder Global Equity Q1 Acc GBP vzrástli o +13,77%.
Vypláca Schroder Global Equity Q1 Acc GBP dividendy?▼
Áno, dividendy GB00BJRSVM82.LSE sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,01 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0,85%.
Do akého sektora patrí Schroder Global Equity Q1 Acc GBP?▼
Schroder Global Equity Q1 Acc GBP pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť Schroder Global Equity Q1 Acc GBP uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť Schroder Global Equity Q1 Acc GBP v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.