Xtrackers USD High Yield Corporate Bond 

$36,33
130
-$0,19-0,52% 20:00 Dnes
+$0,00+0%20:01Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
36,34
Denné minimum
36,27
52-týždňové maximum
37,19
52-týždňové minimum
35,92
Objem obchodov
1 682 317
Priem. objem
1 453 921
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
6,52%
Dividenda
2,37

Nadchádzajúce

Nákladový pomer

0,05%
0%
1%+
Ročný poplatok, ktorý platíte správcovskej spoločnosti fondu za správu svojej investície. Čím nižšia je nákladovosť fondu, tým lepšie. Nejde o investičné odporúčanie.

Dividendy

6,52%Dividendový výnos
Jul 26
$0,19
Jun 26
$0,20
May 26
$0,19
Apr 26
$0,22
Mar 26
$0,17
10-ročný rast
36,02%
5-ročný rast
5,95%
3-ročný rast
4,44%
Rast za 1 rok
2,2%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú HYLB. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Xtrackers USD High Yield Corporate Bond ETF (Fond) sa snaží široko replikovať investičné výnosy indexu Solactive USD High Yield Corporates Total Market Index (Referenčný index), pred odpočtom poplatkov a nákladov.
Show more...
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US2330514322

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Xtrackers USD High Yield Corporate Bond?
Aktuálna cena akcie HYLB je $36,33 USD — za posledných 24 hodín klesla o -0,52%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Xtrackers USD High Yield Corporate Bond môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Xtrackers USD High Yield Corporate Bond?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti Xtrackers USD High Yield Corporate Bond obchodujú pod tickerom HYLB.
Rastie cena akcií spoločnosti Xtrackers USD High Yield Corporate Bond?
Akcie HYLB oproti minulému týždňu klesli o -0,33%, mesačná zmena je pokles o -0,25% a za posledný rok spoločnosť Xtrackers USD High Yield Corporate Bond zaznamenala pokles o -1,06%.
Vypláca Xtrackers USD High Yield Corporate Bond dividendy?
Áno, dividendy HYLB sa vyplácajú mesačne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,2 USD. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 6,52%.
Do akého sektora patrí Xtrackers USD High Yield Corporate Bond?
Xtrackers USD High Yield Corporate Bond pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť Xtrackers USD High Yield Corporate Bond uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti Xtrackers USD High Yield Corporate Bond sa uskutočnil apríla 14, 2021 v pomere 5:4.