Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT 

€0,3380
36
+€0,04+12,67% 06:02 Dnes

Štatistiky

Denné maximum
0,338
Denné minimum
0,338
52-týždňové maximum
0,58
52-týždňové minimum
0,3
Objem obchodov
-
Priem. objem
-
Trhová kap.
1,85B
Pomer P/E
3,44
Dividendový výnos
1,09%
Dividenda
0

Nadchádzajúce

Dividendy

1,09%Dividendový výnos
7/2026
€0,00
7/2025
€0,00
7/2024
€0,00
6/2023
€0,00
7/2022
€0,00
10-ročný rast
7,92%
5-ročný rast
4,14%
3-ročný rast
6,47%
Rast za 1 rok
39,75%

Výsledky hospodárenia

18. 11.Očakávané
Q3 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q1 2026
Q2 2026
Ďalej
267,82
366,11
464,41
562,7
Očakávané EPS
N/A
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

14,38%Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2,76BTržby
396,33MČistý zisk

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú IKP.F. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

PT Indah Kiat Pulp & Paper Tbk (PIKQF) je významný indonézsky podnik špecializujúci sa na sektor papieru a obalových materiálov. Jeho trhová pôsobnosť je medzinárodná a zahŕňa Indonéziu, širší ázijský región, Spojené štáty, Austráliu, Blízky východ, Afriku a Európu. Spoločnosť štruktúruje svoje operácie do dvoch hlavných divízií: kultúrny papier a celulóza spolu s priemyselným papierom a papierovými uteráčkami. Jej komplexné portfólio produktov zahŕňa rôzne druhy priemyselných papierov, ako sú linerboardy, vlnenina na vlnenú lepenku, vlnené prepravné krabice a lepenky. Okrem toho Indah Kiat dodáva rôzne triedy bielych a hnedých papierov a kartónové krabice. Okrem svojej základnej výroby firma poskytuje offsetový tlač, doplnený o súbor finančných, investičných a obchodných služieb. Spoločnosť bola založená v Jakarte v Indonézii v roku 1976 a pôsobí ako dcéra spoločnosti PT Purinusa Ekapersada.
Zobraziť viac
CEO
Hendra Jaya Kosasih
Zamestnanci
12500
Krajina
Indonézia
ISIN
ID1000062201
WKN
000889570

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT?▼
Aktuálna cena IKP.F je €0,34 EUR — za posledných 24 hodín vzrástla o +12,67%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze Frankfurt Exchange sa akcie spoločnosti Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT obchodujú pod tickerom IKP.F.
Rastie cena akcií spoločnosti Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT?▼
Akcie IKP.F oproti minulému týždňu klesli o -15,5%, mesačná zmena je pokles o -16,75% a za posledný rok spoločnosť Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT zaznamenala pokles o -8,15%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT?▼
Aktuálne má spoločnosť Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT trhovú kapitalizáciu 1,85B
Kedy Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT zverejní najbližšie výsledky?▼
Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa 18. novembra 2026.
Aké boli tržby spoločnosti Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT za posledný rok predstavujú 2,76B EUR.
Aký je čistý zisk spoločnosti Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT za minulý rok?▼
Čistý zisk IKP.F za posledný rok predstavuje 396,33M EUR.
Vypláca Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT dividendy?▼
Áno, dividendy IKP.F sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 1,09%.
Koľko má Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT zamestnancov?▼
Ku dňu 20. októbra 2026 má spoločnosť 12 500 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT?▼
Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT pôsobí v sektore Materials.
Kedy spoločnosť Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.
Kde má Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT sídlo?▼
Indah Kiat Pulp and Paper Tbk PT má sídlo v meste Jakarta, Indonézia.