JPMorgan Growth Advantage Fund 

$28,81
1
+$0,29+1,02%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
34,92
52-týždňové minimum
25,11
Objem obchodov
-
Priem. objem
0
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
17,27%
Dividenda
4,97

Nadchádzajúce

Dividendy

17,27%Dividendový výnos
12/2025
$4,92
12/2024
$2,39
12/2024
$2,39
12/2023
$0,20
12/2022
$0,09
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
106,43%

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Zobraziť viac
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US4812A36922

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti JPMorgan Growth Advantage Fund?▼
Aktuálna cena JGACX je $28,81 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +1,02%. Vývoj ceny akcie spoločnosti JPMorgan Growth Advantage Fund môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti JPMorgan Growth Advantage Fund?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NASDAQ sa akcie spoločnosti JPMorgan Growth Advantage Fund obchodujú pod tickerom JGACX.
Rastie cena akcií spoločnosti JPMorgan Growth Advantage Fund?▼
Akcie JGACX oproti minulému týždňu klesli o -0,45%, mesačná zmena je pokles o -2,87% a za posledný rok spoločnosť JPMorgan Growth Advantage Fund zaznamenala pokles o -13,64%.
Vypláca JPMorgan Growth Advantage Fund dividendy?▼
Áno, dividendy JGACX sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 4,92 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 17,27%.
Do akého sektora patrí JPMorgan Growth Advantage Fund?▼
JPMorgan Growth Advantage Fund pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť JPMorgan Growth Advantage Fund uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť JPMorgan Growth Advantage Fund v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.