DWS High Income Fund 

$4,34
0
-$0,05-1,14%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
4,51
52-týždňové minimum
4,34
Objem obchodov
-
Priem. objem
0
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
6,08%
Dividenda
0,26

Nadchádzajúce

Dividendy

6,08%Dividendový výnos
Sep 26
$0,02
Aug 26
$0,02
Jul 26
$0,02
Jun 26
$0,02
May 26
$0,02
10-ročný rast
0,3%
5-ročný rast
-0,08%
3-ročný rast
-4,73%
Rast za 1 rok
-43%

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Show more...
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US25155T6432

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti DWS High Income Fund?▼
Aktuálna cena akcie KHYCX je $4,34 USD — za posledných 24 hodín klesla o -1,14%. Vývoj ceny akcie spoločnosti DWS High Income Fund môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti DWS High Income Fund?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NASDAQ sa akcie spoločnosti DWS High Income Fund obchodujú pod tickerom KHYCX.
Rastie cena akcií spoločnosti DWS High Income Fund?▼
Akcie KHYCX oproti minulému týždňu klesli o -0,91%, mesačná zmena je pokles o -1,81% a za posledný rok spoločnosť DWS High Income Fund zaznamenala pokles o -3,13%.
Vypláca DWS High Income Fund dividendy?▼
Áno, dividendy KHYCX sa vyplácajú mesačne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,02 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 6,08%.
Do akého sektora patrí DWS High Income Fund?▼
DWS High Income Fund pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť DWS High Income Fund uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť DWS High Income Fund v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.