Grand Canyon Education 

$148,30
23
+$5,19+3,63% 20:00 Dnes
+$0,00+0%20:00Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
150,44
Denné minimum
143,27
52-týždňové maximum
223,04
52-týždňové minimum
140,02
Objem obchodov
336 344
Priem. objem
302 644
Trhová kap.
3,93B
Pomer P/E
18,2
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nadchádzajúce

Výsledky hospodárenia

30JulOčakávané
Q3 2024
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q1 2026
Ďalej
1,38
1,9
2,43
2,95
Očakávané EPS
1.673333
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

19,54%Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
1,11BTržby
216,17MČistý zisk

Odporúčania analytikov

215,00Priemerná cieľová cena
Najvyšší odhad je 230,00.
Na základe 2 hodnotení za posledných 6 mesiacov. Nejde o investičné odporúčanie.
Kúpiť
100%
Držať
0%
Predať
0%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú LOPE. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Grand Canyon Education, Inc. (GCE) poskytuje široké spektrum edukačných podporných služieb vysokým školám v celých Spojených štátoch. Jej komplexný súbor služieb zahŕňa technologické riešenia, ako sú systémy na správu vzdelávania, interné administratívne platformy, ako aj kritickú infraštruktúru a technickú podporu. GCE poskytuje aj akademické služby, ktoré zahŕňajú návrh učebných osnov a programov, rozvoj a školenie pedagogického zosobnenia, plánovanie výučby a zriadenie laboratórií pre rozvoj zručností a simulácie. Podpora zameraná na študentov zahŕňa poradovstvo pri prihlasovaní, pomoc s finančnou помощи a koordináciu praxe medzi inými poradenskými službami. Okrem toho spoločnosť riadi rozsiahle marketingové a komunikačné aktivity, od generovania potenciálnych klientov a digitálnych komunikačných stratégií až po rozvoj identity značky, výskum trhu, mediálny plán, tvorbu videoobsahu a sofistikovanú obchodnú inteligenciu a analýzu dát. V jej rozsah patria aj nevyhnutné zadné administratívne operácie, ako sú finance, účtovníctvo, ľudské zdroje, auditing a nákup. Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Orbis Education Services, LLC poskytuje GCE podporu aj programom zdravotníckej výchovy pre 27 univerzít. Spoločnosť Grand Canyon Education, Inc. bola založená v roku 1949 a má sídlo v Phoenixe v Arizone.
Show more...
CEO
Mr. Brian E. Mueller
Zamestnanci
4092
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US38526M1062

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Grand Canyon Education?
Aktuálna cena LOPE je $148,30 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +3,63%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Grand Canyon Education môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Grand Canyon Education?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti Grand Canyon Education obchodujú pod tickerom LOPE.
Rastie cena akcií spoločnosti Grand Canyon Education?
Akcie LOPE oproti minulému týždňu vzrástli o +2,52%, za mesiac klesli o -2,69% a spoločnosť Grand Canyon Education za posledný rok zaznamenala pokles o -21,65%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Grand Canyon Education?
Aktuálne má spoločnosť Grand Canyon Education trhovú kapitalizáciu 3,93B
Kedy Grand Canyon Education zverejní najbližšie výsledky?
Grand Canyon Education zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa júla 30, 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Grand Canyon Education za minulý štvrťrok?
Zisk na akciu pri LOPE za posledný štvrťrok bol 2,86 USD, zatiaľ čo odhad bol 2,78 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške +2,88%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti Grand Canyon Education za minulý rok?
Tržby spoločnosti Grand Canyon Education za posledný rok predstavujú 1,11B USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti Grand Canyon Education za minulý rok?
Čistý zisk LOPE za posledný rok predstavuje 216,17M USD.
Koľko má Grand Canyon Education zamestnancov?
Ku dňu júla 01, 2026 má spoločnosť 4 092 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Grand Canyon Education?
Grand Canyon Education pôsobí v sektore Lifestyle & Brands.
Kedy spoločnosť Grand Canyon Education uskutočnila split akcií?
Spoločnosť Grand Canyon Education v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.
Kde má Grand Canyon Education sídlo?
Grand Canyon Education má sídlo v meste Phoenix, Spojené štáty.