Lippo Karawaci Tbk 

Rp61,00
19
+Rp0,00+0% 08:49 Dnes

Štatistiky

Denné maximum
62
Denné minimum
59
52-týždňové maximum
143
52-týždňové minimum
54
Objem obchodov
152 721 400
Priem. objem
148 091 737
Trhová kap.
4,32T
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nadchádzajúce

Dividendy

0%Dividendový výnos
Jul 18
Rp2,70
Apr 17
Rp1,94
Apr 16
Rp3,50
Jul 15
Rp16,68
Dec 14
Rp14,05
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
N/A

Výsledky hospodárenia

2NovOčakávané
Q3 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q1 2026
Q2 2026
Ďalej
0
0,33
0,67
1
Očakávané EPS
N/A
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

5,31%Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
8,84TTržby
469,54BČistý zisk

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú LPKR.JK. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

PT Lippo Karawaci Tbk (Lippo Karawaci) spolu so svojimi dcérskymi spoločnosťami je významná indonézska spoločnosť špecializujúca sa na rozvoj nehnuteľností. Jej činnosť je štruktúrovaná do troch hlavných segmentov: rozvoj nehnuteľností, správa a služby v oblasti nehnuteľností a správa fondov/investície. Divízia rozvoja nehnuteľností sa zameriava na urbanistické plánovanie a veľký rozsah integrovaných projektov, ktoré zahŕňajú vývoj rezidenčných kondomínia, komerčných a zábavných komplexov, kancelárskych budov a zariadení pre zdravotníctvo a vzdelávanie. Tento segment tiež zahŕňa podniky súvisiace s potravinárstvom a rôzne ďalšie investičné podniky. Segment správy a služieb v oblasti nehnuteľností je zodpovedný za vývoj a prevádzku nákupných centier, hoteli, rekreačných zariadení a reštaurácií. Poskytuje tiež základné služby, ako sú zdravotníctvo, správa mesta, čistenie vody a odpadných vôd, doprava a všeobecná údržba. Segment správy fondov/investície ponúka širokú škálu služieb na správu fondov a aktív. Okrem týchto hlavných oblastí zahŕňa rozsiahle portfólio Lippo Karawaci širokú paletu služieb. Tieto zahŕňajú finančné, odborné, vedecké, technické, stavebné, dopravné a obchodné činnosti. Spoločnosť poskytuje aj komplexné riešenia v oblasti environmentálneho manažmentu (zahŕňajúce vodu, odpadné vody, odpad, recykláciu a sanáciu), parkovanie a služby v oblasti zamestnávania. Jej zdravotnícke prevádzky zahŕňajú nemocnice, kliniky a rôzne zdravotné centrá. Okrem toho sa Lippo Karawaci angažuje v investíciách, tlačiarne, poľnohospodárstve, záhradníctve, dielňach, veľkoobchode s liekmi, ťažbe, počítačovom programovaní, manažérskom poradenstve, riadení hotelov, vývoji mestských častí, správe aktív, domácej starostlivosti a inštalácii vzdušných systémov. K 31. decembru 2021 zahŕňali významné aktíva spoločnosti 40 nemocníc, 59 nákupných centier (vrátane 49 prenajatých a 10 vlastníckych nehnuteľností) a 10 hoteli. Spoločnosť PT Lippo Karawaci Tbk bola založená v roku 1990 a predtým sa volala PT Tunggal Reksakencana, má sídlo v meste Tangerang v Indonézii.
Show more...
CEO
Caroline Riady
Zamestnanci
1708
Krajina
Indonézia
ISIN
ID1000108905

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Lippo Karawaci Tbk?
Aktuálna cena LPKR.JK je Rp61,00 IDR — za posledných 24 hodín vzrástla o +0%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Lippo Karawaci Tbk môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Lippo Karawaci Tbk?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze Jakarta Exchange sa akcie spoločnosti Lippo Karawaci Tbk obchodujú pod tickerom LPKR.JK.
Rastie cena akcií spoločnosti Lippo Karawaci Tbk?
Akcie LPKR.JK oproti minulému týždňu klesli o -1,61%, mesačná zmena je pokles o -1,61% a za posledný rok spoločnosť Lippo Karawaci Tbk zaznamenala pokles o -40,2%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Lippo Karawaci Tbk?
Aktuálne má spoločnosť Lippo Karawaci Tbk trhovú kapitalizáciu 4,32T
Kedy Lippo Karawaci Tbk zverejní najbližšie výsledky?
Lippo Karawaci Tbk zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa novembra 02, 2026.
Aké boli tržby spoločnosti Lippo Karawaci Tbk za minulý rok?
Tržby spoločnosti Lippo Karawaci Tbk za posledný rok predstavujú 8,84T IDR.
Aký je čistý zisk spoločnosti Lippo Karawaci Tbk za minulý rok?
Čistý zisk LPKR.JK za posledný rok predstavuje 469,54B IDR.
Vypláca Lippo Karawaci Tbk dividendy?
Áno, dividendy LPKR.JK sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 2,7 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Koľko má Lippo Karawaci Tbk zamestnancov?
Ku dňu septembra 14, 2026 má spoločnosť 1 708 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Lippo Karawaci Tbk?
Lippo Karawaci Tbk pôsobí v sektore Real Estate.
Kedy spoločnosť Lippo Karawaci Tbk uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti Lippo Karawaci Tbk sa uskutočnil decembra 26, 2007 v pomere 2.5:1.
Kde má Lippo Karawaci Tbk sídlo?
Lippo Karawaci Tbk má sídlo v meste Tangerang, Indonézia.