NYLI Equity Allocation Fund Simple Class 

$19,49
0
-$0,02-0,1%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
20,09
52-týždňové minimum
16,5
Objem obchodov
-
Priem. objem
0
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
5,3%
Dividenda
1,03

Nadchádzajúce

Dividendy

5,3%Dividendový výnos
Dec 25
$1,03
Dec 24
$0,08
Dec 24
$0,83
Dec 24
$0,15
Dec 22
$0,11
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
108,85%
3-ročný rast
109,88%
Rast za 1 rok
590,15%

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Show more...
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US56065F6622

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti NYLI Equity Allocation Fund Simple Class?
Aktuálna cena akcie MGXSX je $19,49 USD — za posledných 24 hodín klesla o -0,1%. Vývoj ceny akcie spoločnosti NYLI Equity Allocation Fund Simple Class môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti NYLI Equity Allocation Fund Simple Class?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NASDAQ sa akcie spoločnosti NYLI Equity Allocation Fund Simple Class obchodujú pod tickerom MGXSX.
Rastie cena akcií spoločnosti NYLI Equity Allocation Fund Simple Class?
Akcie MGXSX oproti minulému týždňu vzrástli o +0,05%, za mesiac klesli o -1,76% a za posledný rok akcie NYLI Equity Allocation Fund Simple Class pridali +8,46%.
Vypláca NYLI Equity Allocation Fund Simple Class dividendy?
Áno, dividendy MGXSX sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 1,03 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 5,3%.
Do akého sektora patrí NYLI Equity Allocation Fund Simple Class?
NYLI Equity Allocation Fund Simple Class pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť NYLI Equity Allocation Fund Simple Class uskutočnila split akcií?
Spoločnosť NYLI Equity Allocation Fund Simple Class v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.