Murata Manufacturing. 

$39,60
233
+$1,04+2,7%pondelok 19:48

Štatistiky

Denné maximum
39,32
Denné minimum
39,32
52-týždňové maximum
79,27
52-týždňové minimum
17,15
Objem obchodov
149
Priem. objem
11 657
Trhová kap.
77,73B
Pomer P/E
78,72
Dividendový výnos
1,12%
Dividenda
0,44

Nadchádzajúce

Dividendy

1,12%Dividendový výnos
11/2026
$0,22
6/2026
$0,22
11/2025
$0,19
6/2025
$0,21
11/2024
$0,18
10-ročný rast
-4,23%
5-ročný rast
2,76%
3-ročný rast
4,85%
Rast za 1 rok
6,12%

Výsledky hospodárenia

2. 2.Očakávané
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Q2 2026
Q3 2026
Ďalej
0,09
0,18
0,28
0,37
Očakávané EPS
0,361985143236
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

12,83%Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
12,05BTržby
1,55BČistý zisk

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú MRAAF. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Spoločnosť Murata Manufacturing Co., Ltd., založená v roku 1944 v Nagaokakyo v Japonsku, je globálnym lídrom vo vývoji, výrobe a predaji keramických pasívnych elektronických komponentov a integrovaných riešení. Operácie spoločnosti sú organizované do divzií Komponenty, Moduly a ďalších obchodných divizií. Jej rozsiahle portfólio produktov zahŕňa základné elektronické súčiastky, ako sú kondenzátory, induktory, rezistory a termistory, spolu s rôznymi produktmi na potlačenie šumu a EMI a zariadeniami na ochranu pred ESD. Murata poskytuje aj komplexný súbor senzorov, časových zariadení a k quartzovým komponentom, okrem zvukových komponentov, energetických produktov a rôznych batérií, vrátane strieborných hodinkových batérií bez rtuťového obsahu. Jej ponuka sa ďalej rozširuje o mikro-mechatroniku, RFID zariadenia a široké spektrum RF a bezdrôtových komunikačných komponentov, ako sú prispôsobovacie zariadenia, baluny, páčiče, filtre, posúvače fázy, RF spínače, front-end moduly, SAW komponenty, konektory a antény. Riešenia pre konektivitu zahŕňajú špecializované moduly a bezdrôtové platformy. Spoločnosť navyše vyrába ionizátory/moduly aktívneho kyslíka a transformátory a ponúka Femtet, CAE softvér navrhnutý na riešenie rôznych fyzikálnych javov. Tieto pokročilé riešenia slúžia pre množstvo aplikácií, vrátane telekomunikačnej techniky, automobilových systémov, podnikovéhojšej infraštruktúry, priemyselných strojov, zdravotníckych zariadení a osobných elektronických zariadení.
Zobraziť viac
CEO
Norio Nakajima
Zamestnanci
74302
Krajina
Japonsko
ISIN
JP3914400001
WKN
000853657

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Murata Manufacturing.?▼
Aktuálna cena MRAAF je $39,60 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +2,7%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Murata Manufacturing. môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Murata Manufacturing.?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze OTC Link sa akcie spoločnosti Murata Manufacturing. obchodujú pod tickerom MRAAF.
Rastie cena akcií spoločnosti Murata Manufacturing.?▼
Akcie MRAAF oproti minulému týždňu klesli o -0,61%, za mesiac klesli o -29,96% a za posledný rok akcie Murata Manufacturing. vzrástli o +79,51%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Murata Manufacturing.?▼
Aktuálne má spoločnosť Murata Manufacturing. trhovú kapitalizáciu 77,73B
Kedy Murata Manufacturing. zverejní najbližšie výsledky?▼
Murata Manufacturing. zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa 2. februára 2027.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Murata Manufacturing. za minulý štvrťrok?▼
Zisk na akciu pri MRAAF za posledný štvrťrok bol 0,37 USD, zatiaľ čo odhad bol 0,37 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške -0,42%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti Murata Manufacturing. za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti Murata Manufacturing. za posledný rok predstavujú 12,05B USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti Murata Manufacturing. za minulý rok?▼
Čistý zisk MRAAF za posledný rok predstavuje 1,55B USD.
Vypláca Murata Manufacturing. dividendy?▼
Áno, dividendy MRAAF sa vyplácajú polročné. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,22 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 1,12%.
Koľko má Murata Manufacturing. zamestnancov?▼
Ku dňu 3. novembra 2026 má spoločnosť 74 302 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Murata Manufacturing.?▼
Murata Manufacturing. pôsobí v sektore Technology.
Kedy spoločnosť Murata Manufacturing. uskutočnila split akcií?▼
Posledný split akcií spoločnosti Murata Manufacturing. sa uskutočnil 28. septembra 2023 v pomere 3:1.
Kde má Murata Manufacturing. sídlo?▼
Murata Manufacturing. má sídlo v meste Nagaokakyo, Japonsko.