Nippon Shinyaku. 

$6,76
13
+$0,76+12,67% Thursday 18:14

Štatistiky

Denné maximum
6
Denné minimum
6
52-týždňové maximum
15,21
52-týždňové minimum
5,03
Objem obchodov
500
Priem. objem
80
Trhová kap.
474,9M
Pomer P/E
8,82
Dividendový výnos
3,06%
Dividenda
0,21

Nadchádzajúce

Dividendy

3,06%Dividendový výnos
Dec 25
$0,10
Jul 25
$0,11
Dec 24
$0,10
Jul 24
$0,10
Dec 23
$0,11
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
-15,03%
3-ročný rast
-21,24%
Rast za 1 rok
-51,85%

Výsledky hospodárenia

11AugOčakávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Ďalej
0,22
0,53
0,84
1,15
Očakávané EPS
0.7565385256
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

20,11%Zisková marža
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
1,35BTržby
271,29MČistý zisk

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú NPPNY. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Nippon Shinyaku Co., Ltd. vyrába a predáva farmaceutické výrobky a potraviny v Japonsku aj medzinárodne. Spoločnosť pôsobí v segmentoch farmaceutického podnikania a podnikania s funkčnými potravinami. Ponúka lieky v oblastiach urológie, hematológie, náročných a vzácnych chorôb, gynekológie a iných ochorení; zdravotné prísady do potravín, konzervanty, proteínové prípravky a doplnky stravy. Spoločnosť je v strategickom partnerstve s Nippon Shinyaku na vývoji ATSN-10, ktorý je vo fáze klinických skúšok I/II pre liečbu Leberovej kongenitálnej amaurózy s mutáciou GUCY2D; a RGX-121 na liečbu mukopolysacharidózy. Spoločnosť Nippon Shinyaku Co., Ltd. bola založená v roku 1911 a má sídlo v Kyote v Japonsku.
Show more...
CEO
Mr. Toru Nakai
Zamestnanci
2243
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US65461U1088

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Nippon Shinyaku.?
Aktuálna cena NPPNY je $6,76 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +12,67%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Nippon Shinyaku. môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Nippon Shinyaku.?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti Nippon Shinyaku. obchodujú pod tickerom NPPNY.
Rastie cena akcií spoločnosti Nippon Shinyaku.?
Akcia NPPNY vzrástla oproti minulému týždňu o +12,67%, za mesiac si pripísala +10,82% a za posledný rok akcie spoločnosti Nippon Shinyaku. vzrástli o +24,72%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Nippon Shinyaku.?
Aktuálne má spoločnosť Nippon Shinyaku. trhovú kapitalizáciu 474,9M
Kedy Nippon Shinyaku. zverejní najbližšie výsledky?
Nippon Shinyaku. zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa augusta 11, 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Nippon Shinyaku. za minulý štvrťrok?
Zisk na akciu pri NPPNY za posledný štvrťrok bol 0,36 USD, zatiaľ čo odhad bol 0,44 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške -16,97%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti Nippon Shinyaku. za minulý rok?
Tržby spoločnosti Nippon Shinyaku. za posledný rok predstavujú 1,35B USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti Nippon Shinyaku. za minulý rok?
Čistý zisk NPPNY za posledný rok predstavuje 271,29M USD.
Vypláca Nippon Shinyaku. dividendy?
Áno, dividendy NPPNY sa vyplácajú polročné. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,1 USD. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 3,06%.
Koľko má Nippon Shinyaku. zamestnancov?
Ku dňu júla 03, 2026 má spoločnosť 2 243 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Nippon Shinyaku.?
Nippon Shinyaku. pôsobí v sektore Health & Wellness.
Kedy spoločnosť Nippon Shinyaku. uskutočnila split akcií?
Spoločnosť Nippon Shinyaku. v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.
Kde má Nippon Shinyaku. sídlo?
Nippon Shinyaku. má sídlo v meste Kyoto, Spojené štáty.