Outset Medical 

$4,25
51
-$0,05-1,28% 20:00 Dnes
+$0,00+0%20:10Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
4,33
Denné minimum
4,2
52-týždňové maximum
16,16
52-týždňové minimum
3
Objem obchodov
100 647
Priem. objem
208 722
Trhová kap.
79,89M
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nadchádzajúce

Výsledky hospodárenia

10NovOčakávané
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Q2 2026
Ďalej
-3,24
-2,38
-1,52
-0,66
Očakávané EPS
-0.693333
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

-68,34%Zisková marža
Stratová
2020
2021
2022
2023
2024
2025
119,48MTržby
-81,65MČistý zisk

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú OM. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Outset Medical Inc je spoločnosť v oblasti medicálnych technológií, ktorá vyvíja technológiu zameranú na zníženie nákladov a komplexnosti dialýzy. Spoločnosť generuje príjmy z predaja konsolí Tablo a súvisiacich spotrebných materiálov, vrátane kaziet a príslušenstva Tablo.
Show more...
CEO
Leslie L. Trigg
Zamestnanci
310
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US6901452069

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Outset Medical?
Aktuálna cena akcie OM je $4,25 USD — za posledných 24 hodín klesla o -1,28%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Outset Medical môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Outset Medical?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze XNAS sa akcie spoločnosti Outset Medical obchodujú pod tickerom OM.
Rastie cena akcií spoločnosti Outset Medical?
Akcie OM klesli oproti predchádzajúcemu týždňu o -1,16%, mesačná zmena predstavuje nárast o +5,2% a za posledný rok spoločnosť Outset Medical zaznamenala pokles o -69,86%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Outset Medical?
Aktuálne má spoločnosť Outset Medical trhovú kapitalizáciu 79,89M
Kedy Outset Medical zverejní najbližšie výsledky?
Outset Medical zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa novembra 10, 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Outset Medical za minulý štvrťrok?
Zisk na akciu pri OM za posledný štvrťrok bol -0,8 USD, zatiaľ čo odhad bol -0,72 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške -11,63%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti Outset Medical za minulý rok?
Tržby spoločnosti Outset Medical za posledný rok predstavujú 119,48M USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti Outset Medical za minulý rok?
Čistý zisk OM za posledný rok predstavuje -81,65M USD.
Koľko má Outset Medical zamestnancov?
Ku dňu augusta 26, 2026 má spoločnosť 310 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Outset Medical?
Outset Medical pôsobí v sektore Health & Wellness.
Kedy spoločnosť Outset Medical uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti Outset Medical sa uskutočnil marca 20, 2025 v pomere 1:15.
Kde má Outset Medical sídlo?
Outset Medical má sídlo v meste SAN JOSE, Spojené štáty.