PGIM Jennison Global Opportunities Fund 

$28,54
0
-$0,13-0,45%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
43,97
52-týždňové minimum
26,48
Objem obchodov
-
Priem. objem
0
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
33,22%
Dividenda
9,48

Nadchádzajúce

Dividendy

33,22%Dividendový výnos
12/2025
$9,52
12/2024
$2,42
12/2024
$2,42
12/2021
$0,32
12/2021
$4,32
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
294,39%

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Zobraziť viac
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US7439696938

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti PGIM Jennison Global Opportunities Fund?▼
Aktuálna cena akcie PRJCX je $28,54 USD — za posledných 24 hodín klesla o -0,45%. Vývoj ceny akcie spoločnosti PGIM Jennison Global Opportunities Fund môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti PGIM Jennison Global Opportunities Fund?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NASDAQ sa akcie spoločnosti PGIM Jennison Global Opportunities Fund obchodujú pod tickerom PRJCX.
Rastie cena akcií spoločnosti PGIM Jennison Global Opportunities Fund?▼
Akcie PRJCX oproti minulému týždňu klesli o -1,52%, mesačná zmena je pokles o -6,91% a za posledný rok spoločnosť PGIM Jennison Global Opportunities Fund zaznamenala pokles o -32,82%.
Vypláca PGIM Jennison Global Opportunities Fund dividendy?▼
Áno, dividendy PRJCX sa vyplácajú ročne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 9,52 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 33,22%.
Do akého sektora patrí PGIM Jennison Global Opportunities Fund?▼
PGIM Jennison Global Opportunities Fund pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť PGIM Jennison Global Opportunities Fund uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť PGIM Jennison Global Opportunities Fund v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.