Vanguard Value Index Fund Admiral Shares 

$87,54
173
+$0,85+0,98%Posledný týždeň

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
88,76
52-týždňové minimum
71,35
Objem obchodov
-
Priem. objem
0
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
1,86%
Dividenda
1,63

Nadchádzajúce

Dividendy

1,86%Dividendový výnos
9/2026
$0,39
6/2026
$0,42
3/2026
$0,42
12/2025
$0,38
9/2025
$0,37
10-ročný rast
6,67%
5-ročný rast
6,39%
3-ročný rast
4,05%
Rast za 1 rok
6,39%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú VVIAX. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Tento fond alokuje kapitál do akcií veľkých amerických korporácií, konkrétne tých, ktoré sa nachádzajú v trhových segmentoch s tendenciou rastu pomalšieho než celkový trh a ktorých oceňovanie môžu investori dočasne prehliadať. Ako cenovo dostupný indexový fond využíva dlhodobú metódu kúp a držania s cieľom zrkadliť svoj podkladný benchmark investovaním do takmer všetkých jeho zložiek. Hoci je vystavený bežnej volatilite akciového trhu, hlavné riziko fondu pramení z možnosti, že jeho koncentrácia na hodnotových akciách s veľkou trhovou kapitalizáciou môže občas viesť k horším výsledkom v porovnaní s širším trhom.
Zobraziť viac
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US9229086783

Zalistovania

0 komentárov

Podeľ sa o svoj názor

Časté otázky

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Vanguard Value Index Fund Admiral Shares?▼
Aktuálna cena VVIAX je $87,54 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +0,98%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Vanguard Value Index Fund Admiral Shares môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Vanguard Value Index Fund Admiral Shares?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze NASDAQ sa akcie spoločnosti Vanguard Value Index Fund Admiral Shares obchodujú pod tickerom VVIAX.
Rastie cena akcií spoločnosti Vanguard Value Index Fund Admiral Shares?▼
Akcia VVIAX vzrástla oproti minulému týždňu o +1,5%, za mesiac si pripísala +1,4% a za posledný rok akcie spoločnosti Vanguard Value Index Fund Admiral Shares vzrástli o +19,85%.
Vypláca Vanguard Value Index Fund Admiral Shares dividendy?▼
Áno, dividendy VVIAX sa vyplácajú štvrťročně. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,39 . K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 1,86%.
Do akého sektora patrí Vanguard Value Index Fund Admiral Shares?▼
Vanguard Value Index Fund Admiral Shares pôsobí v sektore Finance & Payments.
Kedy spoločnosť Vanguard Value Index Fund Admiral Shares uskutočnila split akcií?▼
Spoločnosť Vanguard Value Index Fund Admiral Shares v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.
Kde má Vanguard Value Index Fund Admiral Shares sídlo?▼
Vanguard Value Index Fund Admiral Shares má sídlo v meste Malvern, Spojené štáty.