HE2-YB TOI E. DLD 

€36,96
1373
-€0,38-1,03% 07:53 Dnes

Štatistiky

Denné maximum
36,96
Denné minimum
36,96
52-týždňové maximum
51,4
52-týždňové minimum
34,3
Objem obchodov
571
Priem. objem
-
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
26,53%
Dividenda
9,81

Nadchádzajúce

Dividendy

26,53%Dividendový výnos
Jul 26
€0,83
Jun 26
€0,83
May 26
€0,78
Apr 26
€0,69
Mar 26
€0,75
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
31,1%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú YMAG.MI. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

Držané pozice

Regióny

Sektory

O aplikácii

Show more...
CEO
ISIN
IE000MMRLY96

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti HE2-YB TOI E. DLD?
Aktuálna cena akcie YMAG.MI je €36,96 EUR — za posledných 24 hodín klesla o -1,03%. Vývoj ceny akcie spoločnosti HE2-YB TOI E. DLD môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti HE2-YB TOI E. DLD?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti HE2-YB TOI E. DLD obchodujú pod tickerom YMAG.MI.
Rastie cena akcií spoločnosti HE2-YB TOI E. DLD?
Akcie YMAG.MI oproti minulému týždňu vzrástli o +2,74%, za mesiac klesli o -11,3% a spoločnosť HE2-YB TOI E. DLD za posledný rok zaznamenala pokles o -19,91%.
Vypláca HE2-YB TOI E. DLD dividendy?
Áno, dividendy YMAG.MI sa vyplácajú mesačne. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,83 EUR. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 26,53%.
Do akého sektora patrí HE2-YB TOI E. DLD?
HE2-YB TOI E. DLD pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť HE2-YB TOI E. DLD uskutočnila split akcií?
Spoločnosť HE2-YB TOI E. DLD v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.