Del Monte 

$29,20
111
-$0,02-0,07% Monday 13:30
-$0,54-1,85%Monday 21:51Po uzavření trhu

Statistiky

Denní maximum
29,3
Denní minimum
28,4
52týdenní maximum
43,58
52týdenní minimum
26,47
Objem obchodů
310 172
Prům. objem
467 052
Tržní kap.
1,39B
Poměr P/E
20,15
Dividendový výnos
4,11%
Dividenda
1,2

Nadcházející

Dividendy

4,11%Dividendový výnos
Jun 26
$0,30
Mar 26
$0,30
Dec 25
$0,30
Sep 25
$0,30
Jun 25
$0,30
10letý růst
8,11%
5letý růst
19,14%
3letý růst
16,96%
Růst za 1 rok
N/A

Výsledky hospodaření

5AugOčekávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q4 2025
Q1 2026
Další
0,26
0,58
0,91
1,23
Očekávané EPS
0.53
Skutečný EPS
N/A

Finanční údaje

2,1%Zisková marže
Zisková
2020
2021
2022
2023
2024
2025
8,64BTržby
181,4MČistý zisk

Lidé také sledují

Tento seznam vychází ze seznamů sledovaných titulů uživatelů Stock Events, kteří sledují FDP. Není to investiční doporučení.

Konkurenti

Tento seznam je analýza založená na nedávných tržních událostech. Nejde o investiční doporučení.

O aplikaci

Fresh Del Monte Produce Inc., prostřednictvím svých dceřých společností, vyrábí, marketingově zajišťuje a distribuuje čerstvé i nakrájené ovoce a zeleninu v Severní Americe, Evropě, na Blízkém východě, v severní Africe, v Asii a mezinárodně. Společnost působí ve třech segmentech: Čerstvé a hodnotou zvýšené produkty, Banán, a Ostatní produkty a služby. Nabízí ananas, nakrájené ovoce, nakrájenou zeleninu a nakrájené saláty; melouny, zeleninu a netropické ovoce, jako jsou hrozny, jablka, citrusy, borůvky, jahody, hrušky, broskve, švestky, nektarinky, třešně a kiwi; ostatní ovoce a zeleninu a avokáda; připravená jídla, včetně připraveného ovoce a zeleniny, džusů, dalších nápojů a jídel a svačin. Také marketingově zajišťuje prodej banánů a poskytuje služby třetích stran v oblasti přepravy a logistiky, podniká v oblasti drůbeží a masné produkce a v oblasti specializovaných ingrediencí. Společnost nabízí své produkty pod značkou Del Monte, stejně jako pod dalšími značkami, jako jsou UTC, Rosy, Just Juice, Fruitini, Pinkglow, Del Monte Zero, Honeyglow, Rubyglow, Honey Miniglow, Bananinis, Mann, Mann's Logo, Broccolini, Caulilini a další regionální značky. Své produkty marketingově zajišťuje a distribuuje do maloobchodních prodejen, klubových obchodů, konvenčních obchodů, velkoobchodů, distributorů a provozovatelů stravovacích služeb. Fresh Del Monte Produce Inc. byla založena v roce 1886 a sídlí v George Town na Kažských ostrovech.
Show more...
CEO
Mr. Mohammad Abu-Ghazaleh
Zaměstnanci
8562
Země
Kajmanské ostrovy
ISIN
KYG367381053

Zalistování

0 Comments

Poděl se o svůj názor

FAQ

Jaká je dnes cena akcie společnosti Del Monte?
Aktuální cena akcie FDP je $29,20 USD — za posledních 24 hodin klesla o -0,07%. Vývoj ceny akcie společnosti Del Monte můžete podrobněji sledovat v grafu.
Jaký ticker má akcie společnosti Del Monte?
Ticker akcie se může lišit podle burzy. Například na burze se akcie společnosti Del Monte obchodují pod tickerem FDP.
Roste cena akcií společnosti Del Monte?
Akcie FDP oproti minulému týdnu vzrostly o +2,89%, za měsíc klesly o -3,02% a společnost Del Monte za poslední rok zaznamenala pokles o -12,15%.
Jaká je tržní kapitalizace společnosti Del Monte?
Aktuálně má společnost Del Monte tržní kapitalizaci 1,39B
Kdy Del Monte zveřejní další výsledky?
Del Monte zveřejní další výsledky hospodaření dne srpna 05, 2026.
Jaké byly výsledky hospodaření společnosti Del Monte za minulé čtvrtletí?
Zisk na akcii u FDP za poslední čtvrtletí byl 0,63 USD, zatímco odhad činil 0,62 USD, což představuje překvapení ve výši +1,61%. Odhadovaný zisk na akcii pro příští čtvrtletí je N/A USD.
Jaké byly tržby společnosti Del Monte za minulý rok?
Tržby společnosti Del Monte za poslední rok činí 8,64B USD.
Jaký je čistý zisk společnosti Del Monte za minulý rok?
Čistý zisk FDP za poslední rok činí 181,4M USD.
Vyplácí Del Monte dividendy?
Ano, dividendy FDP se vyplácejí čtvrtletně. Poslední dividenda na akcii činila 0,3 USD. K dnešnímu dni je dividendový výnos (FWD)% 4,11%.
Kolik má Del Monte zaměstnanců?
Ke dni července 02, 2026 má společnost 8 562 zaměstnanců.
Do jakého sektoru patří Del Monte?
Del Monte působí v sektoru Essentials.
Kdy společnost Del Monte provedla split akcií?
Společnost Del Monte v poslední době neprovedla žádný split akcií.
Kde má Del Monte sídlo?
Del Monte má sídlo ve městě George Town, Kajmanské ostrovy.