MiNK Therapeutics 

$12,18
49
-$0,12-0,98% 20:00 Dnes
-$0,01-0,08%20:10Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
12,46
Denné minimum
11,7
52-týždňové maximum
16,93
52-týždňové minimum
8,48
Objem obchodov
11 482
Priem. objem
12 217
Trhová kap.
62,15M
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Nadchádzajúce

Výsledky hospodárenia

13NovOčakávané
Q4 2024
Q1 2025
Q2 2025
Q3 2025
Q1 2026
Q2 2026
Ďalej
-1,06
-0,82
-0,59
-0,35
Očakávané EPS
-0,35
Skutočný EPS
N/A

Finančné údaje

-Zisková marža
Stratová
2020
2021
2022
2023
2024
2025
0Tržby
-12,49MČistý zisk

Odporúčania analytikov

$35,00Priemerná cieľová cena
Najvyšší odhad je 35,00.
Na základe 1 hodnotení za posledných 6 mesiacov. Nejde o investičné odporúčanie.
Kúpiť
100%
Držať
0%
Predať
0%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú INKT. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

MiNK Therapeutics Inc je biofarmaceutická spoločnosť vo fáze klinického výskumu, ktorá je pionír v objavovaní, vývoji a výrobe alogénnych, dostupných na okamžité použitie (off-the-shelf), invariantných prírodných killer T (iNKT) bunkových terapií na liečbu rakoviny a iných imunitných chorôb. iNKT bunky ponúkajú výrazné terapeutické výhody ako platforma pre alogénnu terapiu, pretože bunky prirodzene migrujú do tkanín, pomáhajú pri odstraňovaní nádorov a infikovaných buniek a potláčajú chorobu proti hostiteľovi (graft-versus-host disease). Jej produktový kandidát, agenT-797, je alogénna iNKT bunková terapia dostupná na okamžité použitie. Spoločnosť pôsobí v jednom segmente.
Show more...
CEO
Jennifer S. Buell
Zamestnanci
15
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US6036932019
WKN
000A40ZAV

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti MiNK Therapeutics?▼
Aktuálna cena akcie INKT je $12,18 USD — za posledných 24 hodín klesla o -0,98%. Vývoj ceny akcie spoločnosti MiNK Therapeutics môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti MiNK Therapeutics?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze XNAS sa akcie spoločnosti MiNK Therapeutics obchodujú pod tickerom INKT.
Rastie cena akcií spoločnosti MiNK Therapeutics?▼
Akcie INKT vzrástli oproti predchádzajúcemu týždňu o +1,08%, mesačná zmena predstavuje nárast o +7,03% a za posledný rok akcie spoločnosti MiNK Therapeutics zaznamenali pokles o -10,51%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti MiNK Therapeutics?▼
Aktuálne má spoločnosť MiNK Therapeutics trhovú kapitalizáciu 62,15M
Kedy MiNK Therapeutics zverejní najbližšie výsledky?▼
MiNK Therapeutics zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa novembra 13, 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti MiNK Therapeutics za minulý štvrťrok?▼
Zisk na akciu pri INKT za posledný štvrťrok bol -0,62 USD, zatiaľ čo odhad bol -0,6 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške -3,33%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti MiNK Therapeutics za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti MiNK Therapeutics za posledný rok predstavujú 0 USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti MiNK Therapeutics za minulý rok?▼
Čistý zisk INKT za posledný rok predstavuje -12,49M USD.
Koľko má MiNK Therapeutics zamestnancov?▼
Ku dňu septembra 25, 2026 má spoločnosť 15 zamestnancov.
Do akého sektora patrí MiNK Therapeutics?▼
MiNK Therapeutics pôsobí v sektore Health & Wellness.
Kedy spoločnosť MiNK Therapeutics uskutočnila split akcií?▼
Posledný split akcií spoločnosti MiNK Therapeutics sa uskutočnil januára 28, 2025 v pomere 1:10.
Kde má MiNK Therapeutics sídlo?▼
MiNK Therapeutics má sídlo v meste NEW YORK, Spojené štáty.