JPMorgan Diversified Return U.S. Equity 

$139,86
11
-$0,45-0,32% Wednesday 19:59
-$0,00-0%Wednesday 20:04Po uzavretí trhu

Štatistiky

Denné maximum
139,91
Denné minimum
139,85
52-týždňové maximum
141,66
52-týždňové minimum
117,15
Objem obchodov
558
Priem. objem
-
Trhová kap.
0
Pomer P/E
-
Dividendový výnos
2%
Dividenda
2,8

Nadchádzajúce

Nákladový pomer

0,18%
0%
1%+
Ročný poplatok, ktorý platíte správcovskej spoločnosti fondu za správu svojej investície. Čím nižšia je nákladovosť fondu, tým lepšie. Nejde o investičné odporúčanie.

Dividendy

2%Dividendový výnos
Jun 26
$0,68
Mar 26
$0,54
Dec 25
$0,90
Sep 25
$0,68
Jun 25
$0,69
10-ročný rast
19,83%
5-ročný rast
9,65%
3-ročný rast
6,4%
Rast za 1 rok
-0,46%

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú JPUS. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

Držané pozice

Regióny

Sektory

O aplikácii

Tento fond primárne alokuje aspoň 80 % svojich celkových aktív s cieľom kopírovať zloženie svojho referenčného indexu. Tento podkladový index je zložený z akcií amerických spoločností, ktoré sú špecificky vybrané tak, aby ponúkali široké a diverzifikované vystavenie voči rôznym investičným faktorom. Holdings fondu zvyčajne zahŕňajú akcie amerických korporácií s veľkou a strednou trhovou kapitalizáciou, čo môže zahŕňať bežné akcie, preferované akcie a investičné fondy do nehnuteľností (REITs).
Show more...
CEO
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US46641Q4073

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti JPMorgan Diversified Return U.S. Equity?
Aktuálna cena akcie JPUS je $139,86 USD — za posledných 24 hodín klesla o -0,32%. Vývoj ceny akcie spoločnosti JPMorgan Diversified Return U.S. Equity môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti JPMorgan Diversified Return U.S. Equity?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti JPMorgan Diversified Return U.S. Equity obchodujú pod tickerom JPUS.
Rastie cena akcií spoločnosti JPMorgan Diversified Return U.S. Equity?
Akcie JPUS oproti predchádzajúcemu týždňu klesli o -0,17%, za posledný mesiac vzrástli o +1,62% a za posledný rok akcie spoločnosti JPMorgan Diversified Return U.S. Equity posilnili o +16,79%.
Vypláca JPMorgan Diversified Return U.S. Equity dividendy?
Áno, dividendy JPUS sa vyplácajú štvrťročně. Posledná dividenda na akciu predstavovala 0,68 USD. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 2%.
Do akého sektora patrí JPMorgan Diversified Return U.S. Equity?
JPMorgan Diversified Return U.S. Equity pôsobí v sektore Other.
Kedy spoločnosť JPMorgan Diversified Return U.S. Equity uskutočnila split akcií?
Spoločnosť JPMorgan Diversified Return U.S. Equity v poslednom čase neuskutočnila žiadny split akcií.