Bioline Rx
+$0,08+3,17% Friday 20:00
-$0,01-0,38%Friday 20:00Po uzavretí trhu
Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú BLRX. Nie je to investičné odporúčanie.
Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.
BioLine Rx Ltd je biofarmaceutická spoločnosť vo fáze komercializácie so zameraním na onkologiu. Aktuálny vývojový a komercializačný pipeline spoločnosti pozostáva z dvoch terapeutických kandidátov vo fáze klinického skúšania: motixafortidu (BL-8040), nového peptidu na liečbu mobilizácie kmeňových buniek a solídnych nádorov, a AGI-134, imunoonkologického agenta vyvíjaného pre solídne nádory. Okrem toho spoločnosť vlastní existujúci terapeutický produkt BL-5010 na liečbu kožných lézií. Spoločnosť generuje príjmy z milestone platieb v rámci existujúcich licenčných dohôd.
Show more...
FAQ
Aká je dnes cena akcie spoločnosti Bioline Rx?▼
Aktuálna cena BLRX je $2,60 USD — za posledných 24 hodín vzrástla o +3,17%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Bioline Rx môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Bioline Rx?▼
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze XNAS sa akcie spoločnosti Bioline Rx obchodujú pod tickerom BLRX.
Rastie cena akcií spoločnosti Bioline Rx?▼
Akcie BLRX oproti minulému týždňu vzrástli o +4,54%, za mesiac klesli o -3,7% a spoločnosť Bioline Rx za posledný rok zaznamenala pokles o -32,29%.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Bioline Rx?▼
Aktuálne má spoločnosť Bioline Rx trhovú kapitalizáciu 12,61M
Kedy Bioline Rx zverejní najbližšie výsledky?▼
Bioline Rx zverejní ďalšie hospodárske výsledky dňa novembra 18, 2026.
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Bioline Rx za minulý štvrťrok?▼
Zisk na akciu pri BLRX za posledný štvrťrok bol 0 USD, zatiaľ čo odhad bol 0 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške +NaN%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti Bioline Rx za minulý rok?▼
Tržby spoločnosti Bioline Rx za posledný rok predstavujú 1,18M USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti Bioline Rx za minulý rok?▼
Čistý zisk BLRX za posledný rok predstavuje -1,18M USD.
Koľko má Bioline Rx zamestnancov?▼
Ku dňu septembra 26, 2026 má spoločnosť 24 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Bioline Rx?▼
Bioline Rx pôsobí v sektore Health & Wellness.
Kedy spoločnosť Bioline Rx uskutočnila split akcií?▼
Posledný split akcií spoločnosti Bioline Rx sa uskutočnil januára 30, 2025 v pomere 1:40.
Kde má Bioline Rx sídlo?▼
Bioline Rx má sídlo v meste Hevel Modi'in, Izrael.