Talaris Therapeutics 

$2,72
65
-$0,02-0,73% Thursday 22:00

Štatistiky

Denné maximum
-
Denné minimum
-
52-týždňové maximum
-
52-týždňové minimum
-
Objem obchodov
-
Priem. objem
-
Trhová kap.
113,49M
Pomer P/E
0
Dividendový výnos
-
Dividenda
-

Dividendy

0%Dividendový výnos
Oct 25
$15,12
Oct 24
$15,12
Oct 23
$15,12
Oct 23
$15,12
10-ročný rast
N/A
5-ročný rast
N/A
3-ročný rast
N/A
Rast za 1 rok
N/A

Výsledky hospodárenia

8NovOčakávané
Q1 2022
Q2 2022
Q3 2022
Q4 2022
Q1 2023
Q2 2023
Q3 2023
-0,51
-0,34
-0,17
0
Očakávané EPS
-0.06
Skutočný EPS
0

Finančné údaje

-Zisková marža
Stratová
2019
2020
2021
2022
0Tržby
-73,89MČistý zisk

Ľudia tiež sledujú

Tento zoznam vychádza zo zoznamov sledovaných titulov používateľov Stock Events, ktorí sledujú TALS. Nie je to investičné odporúčanie.

Konkurenti

Tento zoznam je analýza založená na nedávnych trhových udalostiach. Nejde o investičné odporúčanie.

O aplikácii

Tourmaline Bio, Inc. operates as a clinical biotechnology company that develops medicines for patients with life-altering immune diseases. It develops medicines and therapies for the Atherosclerotic cardiovascular disease (ASCVD) and Thyroid Eye Disease (TED). The company was incorporated in 2021 and is based in New York, New York.
Show more...
CEO
Dr. Sandeep C. Kulkarni M.D.
Zamestnanci
74
Krajina
Spojené štáty
ISIN
US87410C1045

Zalistovania

0 Comments

Podeľ sa o svoj názor

FAQ

Aká je dnes cena akcie spoločnosti Talaris Therapeutics?
Aktuálna cena akcie TALS je $2,72 USD — za posledných 24 hodín klesla o -0,73%. Vývoj ceny akcie spoločnosti Talaris Therapeutics môžete podrobnejšie sledovať v grafe.
Aký ticker má akcia spoločnosti Talaris Therapeutics?
Ticker akcie sa môže líšiť podľa burzy. Napríklad na burze sa akcie spoločnosti Talaris Therapeutics obchodujú pod tickerom TALS.
Aká je trhová kapitalizácia spoločnosti Talaris Therapeutics?
Aktuálne má spoločnosť Talaris Therapeutics trhovú kapitalizáciu 113,49M
Aké boli výsledky hospodárenia spoločnosti Talaris Therapeutics za minulý štvrťrok?
Zisk na akciu pri TALS za posledný štvrťrok bol 0 USD, zatiaľ čo odhad bol -0,06 USD, čo predstavuje prekvapenie vo výške +100%. Odhadovaný zisk na akciu na ďalší štvrťrok je N/A USD.
Aké boli tržby spoločnosti Talaris Therapeutics za minulý rok?
Tržby spoločnosti Talaris Therapeutics za posledný rok predstavujú 0 USD.
Aký je čistý zisk spoločnosti Talaris Therapeutics za minulý rok?
Čistý zisk TALS za posledný rok predstavuje -73,89M USD.
Vypláca Talaris Therapeutics dividendy?
Áno, dividendy TALS sa vyplácajú sk. Posledná dividenda na akciu predstavovala 15,12 USD. K dnešnému dňu je dividendový výnos (FWD)% 0%.
Koľko má Talaris Therapeutics zamestnancov?
Ku dňu júla 01, 2026 má spoločnosť 74 zamestnancov.
Do akého sektora patrí Talaris Therapeutics?
Talaris Therapeutics pôsobí v sektore Health & Wellness.
Kedy spoločnosť Talaris Therapeutics uskutočnila split akcií?
Posledný split akcií spoločnosti Talaris Therapeutics sa uskutočnil októbra 20, 2023 v pomere 1:10.
Kde má Talaris Therapeutics sídlo?
Talaris Therapeutics má sídlo v meste New York, Spojené štáty.